Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Torfy ogrodnicze

Zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom podłóż dla roślin, na przykład popularnych torfów ogrodniczych. Produkty, które u nas znajdziesz, są lepsze od wykorzystania ziemi, ponieważ lepiej zatrzymują wodę i składniki pokarmowe, a do tego przekształcają glebę lekką w zwięźlejszą. W torfie znajduje się materiał organiczny, który jest doskonałym źródłem składników pokarmowych, które mogą być wykorzystywane przez rośliny, które na nim rosną. Torf ogrodniczy, który znajdziesz w naszym sklepie, możesz wykorzystywać do uprawiania roślin albo zakwaszania ziemi w razie potrzeby. Produkty mają różne pH, dlatego przed zakupem upewnij się, że wybrałeś asortyment odpowiedni do konkretnego zastosowania czy warunków glebowych.

Różne rodzaje torfu ogrodniczego

Biorąc pod uwagę różne potrzeby naszych Klientów, do oferty wprowadziliśmy kilka rodzajów torfu ogrodniczego, które pozwolą na uzyskanie pożądanych efektów. Znajdziesz u nas torf wysoki, czyli kwaśny, który ma uniwersalne zastosowanie, luźną strukturę i wysoką przepuszczalność oraz torf niski, czyli odkwaszony, który ma niski odczyn i nie nadaje się do odkwaszania gleby – musisz go wymieszać z innym rodzajem ziemi. Trzecią propozycją jest torf przejściowy, który łączy w sobie cechy dwóch poprzednich. Świetnie sprawdzi się do zakwaszania gleby, ponieważ jest bogaty w składniki odżywcze, a jednocześnie lekko kwaśny. Jeśli nie masz pewności, który torf ogrodniczy najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą Ci w doborze optymalnego produktu, dzięki któremu z pewnością uzyskasz satysfakcjonujące efekty w swoim ogrodzie.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk