Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Dla ogrodu

Wycinków na stronie  11 23 47

Marzysz o tym, aby stworzyć najlepszy trawnik, który będzie zachwycał swoim intensywnym kolorem, gęstością i niezwykłym pięknem. Produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, z pewnością Ci w tym pomogą! Oferujemy wszystko, co niezbędne do wyhodowania estetycznej i zdrowej murawy: od mieszanek traw, przez nawozy, aż po środki ochrony roślin czy podłoża do trawników.

Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone produkty, które odznaczają się najwyższą jakością. Wszystkie z nich spełniają rygorystyczne normy i wymogi dotyczące produkcji, dlatego możesz mieć pewność, że stanowią najlepszy wybór do Twojego ogrodu.

Najlepszy trawnik? Z nami to możliwe!

W naszym asortymencie znajdziesz specjalistyczne nasiona, które pozwolą Ci na założenie najlepszego trawnika nawet w trudnych i wymagających warunkach! Proponujemy także mieszanki regeneracyjne, dzięki którym odbudujesz uszkodzoną murawę, trawy sportowe czy dekoracyjne. Ponadto dysponujemy szeroką gamą nawozów – zarówno sztucznych, jak i naturalnych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami produktów! W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji – możesz skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem strony czy naszych social mediów.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk