Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Dla ogrodu

Wycinków na stronie  11 23 47

Marzysz o tym, aby stworzyć najlepszy trawnik, który będzie zachwycał swoim intensywnym kolorem, gęstością i niezwykłym pięknem. Produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, z pewnością Ci w tym pomogą! Oferujemy wszystko, co niezbędne do wyhodowania estetycznej i zdrowej murawy: od mieszanek traw, przez nawozy, aż po środki ochrony roślin czy podłoża do trawników.

Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone produkty, które odznaczają się najwyższą jakością. Wszystkie z nich spełniają rygorystyczne normy i wymogi dotyczące produkcji, dlatego możesz mieć pewność, że stanowią najlepszy wybór do Twojego ogrodu.

Najlepszy trawnik? Z nami to możliwe!

W naszym asortymencie znajdziesz specjalistyczne nasiona, które pozwolą Ci na założenie najlepszego trawnika nawet w trudnych i wymagających warunkach! Proponujemy także mieszanki regeneracyjne, dzięki którym odbudujesz uszkodzoną murawę, trawy sportowe czy dekoracyjne. Ponadto dysponujemy szeroką gamą nawozów – zarówno sztucznych, jak i naturalnych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami produktów! W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji – możesz skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem strony czy naszych social mediów.

Mieszanki traw i nawozy do ogrodu

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pomogą Ci w stworzeniu najlepszego trawnika. Artykuły sprawdzą się zarówno w przypadku przydomowego ogródka, jak i pastwiska czy intensywnie eksploatowanej murawy na boisku sportowym. Produkty, które sprzedajemy, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Nasz asortyment to przede wszystkim marki World of Grass, Agronas czy Najlepsze Trawy z Iławy. Wśród produktów, które oferujemy znajdziesz na przykład mieszanki trawnikowe, w tym warianty uniwersalne, sportowe, dekoracyjne czy przeznaczone do miejsc zacienionych albo nasłonecznionych. To jednak nie wszystko, aby trawa zdrowo rosła i była soczyście zielona, trzeba o nią odpowiednio dbać. Właśnie dlatego w naszym sklepie dostępne są też produkty przeznaczone do pielęgnacji trawy.

Pielęgnacja najlepszego trawnika w ogrodzie i na pastwisku

Oprócz wyselekcjonowanych mieszanek trawnikowych w naszej ofercie dostępne są też produkty, które pomogą o niego zadbać. Po wyborze optymalnej mieszanki siewnej przychodzi bowiem czas na odpowiednią pielęgnację. Właśnie dlatego oprócz traw przeznaczonych do wysiewania przydomowych ogródków, miejsc użyteczności publicznej, pastwisk czy miejsc ze szczególnie wymagającymi warunkami glebowymi, oferujemy też nawozy naturalne, mineralne oraz środki ochrony roślin, które pomogą Ci uporać się ze szkodnikami, a także sprawią, że niewielkim nakładem prac otrzymasz piękny trawnik z gęstą, dobrej jakości trawą. Jeśli masz wątpliwości, jakie produkty sprawdzą się u Ciebie najlepiej, nasi specjaliści chętnie pomogą Ci skompletować odpowiedni zestaw.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk