Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Produkty dla ogrodu

Wycinków na stronie  11 23 47

Marzysz o tym, aby stworzyć najlepszy trawnik, który będzie zachwycał swoim intensywnym kolorem, gęstością i niezwykłym pięknem. Produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, z pewnością Ci w tym pomogą! Oferujemy wszystko, co niezbędne do wyhodowania estetycznej i zdrowej murawy: od mieszanek traw, przez nawozy, aż po środki ochrony roślin czy podłoża do trawników.

Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone produkty, które odznaczają się najwyższą jakością. Wszystkie z nich spełniają rygorystyczne normy i wymogi dotyczące produkcji, dlatego możesz mieć pewność, że stanowią najlepszy wybór do Twojego ogrodu.

Najlepszy trawnik? Z nami to możliwe!

W naszym asortymencie znajdziesz specjalistyczne nasiona, które pozwolą Ci na założenie najlepszego trawnika nawet w trudnych i wymagających warunkach! Proponujemy także mieszanki regeneracyjne, dzięki którym odbudujesz uszkodzoną murawę, trawy sportowe czy dekoracyjne. Ponadto dysponujemy szeroką gamą nawozów – zarówno sztucznych, jak i naturalnych..

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami produktów! W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji – możesz skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem strony czy naszych social mediów.

Mieszanki traw i nawozy do ogrodu

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pomogą Ci w stworzeniu najlepszego trawnika. Artykuły sprawdzą się zarówno w przypadku przydomowego ogródka, jak i pastwiska czy intensywnie eksploatowanej murawy na boisku sportowym. Produkty, które sprzedajemy, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Nasz asortyment to przede wszystkim marki World of Grass, Agronas czy Najlepsze Trawy z Iławy. Wśród produktów, które oferujemy, znajdziesz na przykład mieszanki trawnikowe, w tym warianty uniwersalne, sportowe, dekoracyjne czy przeznaczone do miejsc zacienionych albo nasłonecznionych. To jednak nie wszystko, aby trawa zdrowo rosła i była soczyście zielona, trzeba o nią odpowiednio dbać. Właśnie dlatego w naszym sklepie dostępne są też produkty przeznaczone do pielęgnacji trawy.

Pielęgnacja najlepszego trawnika w ogrodzie i na pastwisku

Oprócz wyselekcjonowanych mieszanek trawnikowych w naszej ofercie dostępne są też produkty, które pomogą o niego zadbać. Po wyborze optymalnej mieszanki siewnej przychodzi bowiem czas na odpowiednią pielęgnację. Właśnie dlatego oprócz traw przeznaczonych do wysiewania przydomowych ogródków, miejsc użyteczności publicznej, pastwisk czy miejsc ze szczególnie wymagającymi warunkami glebowymi, oferujemy też nawozy naturalne, mineralne oraz środki ochrony roślin, które pomogą Ci uporać się ze szkodnikami, a także sprawią, że niewielkim nakładem prac otrzymasz piękny trawnik z gęstą, dobrej jakości trawą. Jeśli masz wątpliwości, jakie produkty sprawdzą się u Ciebie najlepiej, nasi specjaliści chętnie pomogą Ci skompletować odpowiedni zestaw.

Ekspert w dziedzinie trawników? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do tematyki trawników i ogrodnictwa. Dzięki temu możemy udzielić Ci fachowych porad oraz pomóc w doborze odpowiednich produktów, które sprawią, że Twój trawnik będzie prezentował się doskonale. Wspólnie z nami opracujesz plan działania, umożliwiający Ci osiągnięcie zamierzonych efektów. Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów do pielęgnacji trawników, ułatwiających dbanie o swoją murawę. Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się pięknem swoich trawników. Z naszymi produktami jest to możliwe!

Porady dotyczące pielęgnacji trawnika

Aby Twój trawnik prezentował się jak najlepiej, warto poznać kilka podstawowych zasad pielęgnacji. Przede wszystkim regularne koszenie trawy jest kluczowe dla utrzymania jej zdrowia i gęstości. Pamiętaj, aby nie przycinać trawy zbyt nisko, gdyż może to osłabić jej kondycję. Nawadnianie trawnika również ma duże znaczenie, szczególnie w okresach suszy. Dostarczanie odpowiedniej ilości wody pozwoli na zachowanie intensywnego koloru i elastyczności murawy. Warto również korzystać z nawozów oraz środków ochrony roślin, wspomagających rozwój trawy i zapobiegających występowaniu szkodników czy chorób. Dbając o właściwą pielęgnację trawnika, zyskasz piękny, gęsty i zdrowy dywan zielonej trawy, który będzie ozdobą Twojego ogrodu. Skorzystaj z naszych porad i produktów, a efekty na pewno Cię zadowolą!

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk