Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Nasiennik

Finezja

Mieszanka traw gazonowych przeznaczona do obsiewu trawników przydomowych. Polecana o zakładania zwartej dekoracyjne murawy, służącej również do wypoczynku, relaksu czy rodzinnej zabawy. Trawnik charakteryzuje się ciemno-zieloną barwą oraz dość powolnym odrostem. Nie wymaga zbyt częstego koszenia.

Skład procentowy:

  • Życica trwała 30%,
  • Życica wielokwiatowa 25%,
  • Kostrzewa czerwona 20%,
  • Kostrzewa czerwona 25%

Specyfikacja
Producent
Marka
Nasiennik
Wydajność
0,9 kg na 36 m2
Okres wysiewu
IV - X
Opakowanie
0,9 kg (karton), 4,5 kg (worek papierowy), 9,5 kg (worek papierowy)
od 
2299
logo nasiennik1.jpg

Mieszanki traw gazonowych linii "NASIENNIK"

Produkty marki Nasiennik są znane i cenione na polskim rynku od wielu lat. Największą ich zaletą jest odpowiednio dobrany skład oraz korzystny stosunek jakości do ceny produktu. Wszystkie nasiona wykorzystywane w mieszankach dostosowane są do wzrostu w warunkach klimatyczno-glebowych Polski. Wybór mieszanki jest ułatwiony, dzięki tworzeniu gamy produktów zgodnie z kierunkiem użytkowania trawnika: sportowego, dekoracyjnego lub o uniwersalnym przeznaczeniu.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk