Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Pokarm i karmniki dla ptaków

Wycinków na stronie  11 23 47

Ptaki stanowią bardzo ważny element ekosystemu, dlatego warto regularnie gościć je w przydomowym ogrodzie. Jeśli zamierzasz zaprosić do siebie skrzydlatych przyjaciół, koniecznie musisz wiedzieć, jak zapewnić im odpowiednie warunki. Warto zainwestować wówczas w karmnik dla ptaków oraz w specjalistyczny pokarm, który zapewni im zbilansowaną dietę.

Nasze produkty sprawią, że codzienne pomaganie ptakom będzie stanowić czystą przyjemność!

Zaproś ptaki do swojego ogrodu!

Proponowane przez nas karmy dla ptaków składają się z kompozycji ziaren, które stanowią źródło cennych i wartościowych składników odżywczych. Dostępne są w wielu wariantach, dzięki czemu można zawiesić je np. na drzewie. Ponadto dostępne w asortymencie budki lęgowe i karmniki dla ptaków zapewnią skrzydlatym przyjaciołom bezpieczne schronienie, co jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk