Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Pokarm i karmniki dla ptaków

Wycinków na stronie  11 23 47

Ptaki stanowią bardzo ważny element ekosystemu, dlatego warto regularnie gościć je w przydomowym ogrodzie. Jeśli zamierzasz zaprosić do siebie skrzydlatych przyjaciół, koniecznie musisz wiedzieć, jak zapewnić im odpowiednie warunki. Warto zainwestować wówczas w karmnik dla ptaków oraz w specjalistyczny pokarm, który zapewni im zbilansowaną dietę.

Oferujemy sprawdzoną i odpowiednio zbilansowaną karmę dla ptaków, a także wysokojakościowe karmniki. Nasze produkty sprawią, że codzienne pomaganie ptakom będzie stanowić czystą przyjemność!

Zaproś ptaki do swojego ogrodu!

Proponowane przez nas karmy dla ptaków składają się z kompozycji ziaren, które stanowią źródło cennych i wartościowych składników odżywczych. Dostępne są w wielu wariantach, dzięki czemu można zawiesić je np. na drzewie. Ponadto dostępne w asortymencie budki lęgowe i karmniki dla ptaków zapewnią skrzydlatym przyjaciołom bezpieczne schronienie, co jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk