Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Ule i hotele dla pszczół

Choć pszczoły kojarzą się głównie z produkcją miodu, inne gatunki tych owadów odgrywają równie ważną rolę. Ich źródłem pożywienia jest nektar oraz pyłek kwiatowy, a podczas jego pobierania jednocześnie zapylają odwiedzane rośliny. Brak ich udziału uniemożliwiłby wielu roślinom rozmnażanie, wytwarzanie owoców oraz bujnych plonów, warto więc zaprosić je do swojego ogrodu.

Jak pomagać pszczołom?

Inwestycja w hotel dla pszczół z pewnością sprawi, że owady tego typu zaczną regularnie odwiedzać przydomowy ogród. Ich montaż jest łatwy i nieskomplikowany, a wszystkie z nich wyposażone są w naturalne materiały oraz wykonane bez użycia szkodliwych dla pszczół substancji.

W naszym asortymencie znajdziesz ule, domki oraz hotele dla pszczół. Oferta dedykowana jest zarówno profesjonalnym pszczelarzom, jak i do osobom, które pragną zatroszczyć się o dobro zapylających owadów. Ponadto proponujemy specjalne mieszanki traw i roślin, umożliwiające stworzenie własnej łąki kwietnej, która z pewnością zwabi pszczoły do ogrodu.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk