Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nasiona poplonowe

Nasiona poplonowe stosowane są zarówno przez rolników, jak i przez właścicieli ogrodów. Ich uprawa zwiększa biologiczną aktywność i żyzność gleby, a także dostarcza jej cennych składników odżywczych. Ponadto rośliny poplonowe wykorzystywane są na zbiór zielonej masy, zielonkę, siano czy kiszonkę.

W naszym asortymencie znajdziesz nasiona poplonowe, które idealnie sprawdzą się na dużych powierzchniach gospodarstw rolnych oraz w przydomowych ogródkach.

Dlaczego warto zainwestować w nasiona poplonowe?

Nasiona poplonowe w dużym stopniu przyczyniają się do poprawy warunków glebowych, stanowiąc ochronę przed wysuszeniem i intensywnymi opadami. Zatrzymują składniki odżywcze i mineralne w glebie, jednocześnie zwiększając ilość zawartej w niej materii organicznej. Zmniejszają także zasolenie gleby, które może być spowodowane nadmiernym stosowaniem nawozów mineralnych.

Jak poprawić warunki glebowe na polu?

W naszej ofercie znajdziesz nasiona poplonowe, czyli produkty, które pozwolą Ci na użyźnienie gleby i dostarczenie jej niezbędnych składników odżywczych. Taka mieszanka bywa nazywana również międzyplonami i jest świetną alternatywą na przykład w przypadku braku sianokiszonki. O nasionach poplonowych, które znajdziesz w naszej ofercie, powinieneś wiedzieć przede wszystkim, że skutecznie magazynują pierwiastki, które są gromadzone przez rośliny w okresie letnim i jesiennym. W praktyce oznacza to, że stosując międzyplony, zapobiegniesz wypłukaniu ich do wód gruntowych. Dzięki temu nie dojdzie do skażenia zbiorników wodnych. Klienci, którzy kupują u nas nasiona poplonowe, doceniają je też za to, że zwiększają próchnicę gleby, wpływają na zwiększenie plonu upraw, a do tego skutecznie przełamują jednorodność upraw.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk