Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nasiona poplonowe

Nasiona poplonowe stosowane są zarówno przez rolników, jak i przez właścicieli ogrodów. Ich uprawa zwiększa biologiczną aktywność i żyzność gleby, a także dostarcza jej cennych składników odżywczych. Ponadto rośliny poplonowe wykorzystywane są na zbiór zielonej masy, zielonkę, siano czy kiszonkę.

W naszym asortymencie znajdziesz nasiona poplonowe, które idealnie sprawdzą się na dużych powierzchniach gospodarstw rolnych oraz w przydomowych ogródkach.

Dlaczego warto zainwestować w nasiona poplonowe?

Nasiona poplonowe w dużym stopniu przyczyniają się do poprawy warunków glebowych, stanowiąc ochronę przed wysuszeniem i intensywnymi opadami. Zatrzymują składniki odżywcze i mineralne w glebie, jednocześnie zwiększając ilość zawartej w niej materii organicznej. Zmniejszają także zasolenie gleby, które może być spowodowane nadmiernym stosowaniem nawozów mineralnych.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk