Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Karma dla dzikich ptaków

Wycinków na stronie  11 23 47

Dokarmianie ptaków, zwłaszcza zimą i jesienią, jest niezwykle ważne. Do tego celu nie mogą być wykorzystywane przypadkowe produkty, lecz wyłącznie specjalnie dobrane nasiona, które dostarczą skrzydlatym przyjaciołom energii. Ponadto karmy dla ptaków powinny być bogate w białko i minerały. Niektóre z nich przeznaczone są do karmienia określonych gatunków, jednak w sklepach ogrodniczo-rolniczych znaleźć można także produkty uniwersalne.

Wysokoenergetyczne karmy dla ptaków

Oferujemy sprawdzone i wysokoenergetyczne karmy dla ptaków, idealne zarówno do parków, jak i karmników. W ich skład najczęściej wchodzą nasiona roślin oleistych, lecz także tłuszcze i ziarna zbóż. Poza wysoką zawartością cennych składników odżywczych, proponowane przez nas produkty cechują się bardzo dobrą smakowitością oraz pozwalają na wygodne spożywanie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz artykuły, dzięki którym pomożesz ptakom przetrwać najcięższe pory roku: poza pokarmem oferujemy m.in. budki lęgowe i karmniki, wykonane z trwałych i wysokojakościowych materiałów.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk