Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Karma dla dzikich ptaków

Wycinków na stronie  11 23 47

Dokarmianie ptaków, zwłaszcza zimą i jesienią, jest niezwykle ważne. Do tego celu nie mogą być wykorzystywane przypadkowe produkty, lecz wyłącznie specjalnie dobrane nasiona, które dostarczą skrzydlatym przyjaciołom energii. Ponadto karmy dla ptaków powinny być bogate w białko i minerały. Niektóre z nich przeznaczone są do karmienia określonych gatunków, jednak w sklepach ogrodniczo-rolniczych znaleźć można także produkty uniwersalne.

Wysokoenergetyczne karmy dla ptaków

Oferujemy sprawdzone i wysokoenergetyczne karmy dla ptaków, idealne zarówno do parków, jak i karmników. W ich skład najczęściej wchodzą nasiona roślin oleistych, lecz także tłuszcze i ziarna zbóż. Poza wysoką zawartością cennych składników odżywczych, proponowane przez nas produkty cechują się bardzo dobrą smakowitością oraz pozwalają na wygodne spożywanie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz artykuły, dzięki którym pomożesz ptakom przetrwać najcięższe pory roku: poza pokarmem oferujemy m.in. budki lęgowe i karmniki, wykonane z trwałych i wysokojakościowych materiałów.

Produkty do dokarmiania dzikich ptaków

W naszym sklepie znajdziesz produkty, które pomogą przetrwać ptakom trudny okres zimowy, w tym dobrej jakości karmy dla ptaków. Często zdarza się tak, że w chłodniejszych miesiącach ptaki nie mogą znaleźć pożywienia, dlatego zapewnienie im wsparcia nierzadko ratuje ich życie. W związku z tym mieszanki pokarmów, które proponujemy, zostały skomponowane przede wszystkim z takich składników, które zapewnią im energię przez jak najdłuższy czas.

Poza tym zdajemy sobie sprawę, że w czasie zimy jedzenia poszukuje wiele różnych gatunków, dlatego przygotowaliśmy produkty, które pozwolą przetrwać ptactwu, które odwiedza Twój ogródek.- mieszanki, które oferujemy, zawierają między innymi proso, pszenicę, groch biały kukurydzę i rzepak. Wielu naszych klientów jednocześnie decyduje się na zakup karmników dla ptaków, które ułatwiają ptactwu znalezienie pożywienia, a do tego pozwalają na wygodne dozowanie ziarna.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk