Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

O nas

GRAMINAS -  internetowa platforma sprzedażowo – informacyjna

Projekt GRAMINAS to nowoczesny sklep internetowy dla doświadczonych profesjonalistów i niedoświadczonych pasjonatów ogrodnictwa, dla rolników, dla hodowców bydła oraz entuzjastów ekologii i ochrony środowiska. Ponadto regularnie prowadzimy blog i poradnik o tym, na czym znamy się najlepiej w zakresie ogrodnictwa i rolnictwa, propagowaniu działań i treści w ramach ekologicznej świadomości oraz postaw pro-środowiskowych.

-SKLEP-GRAFIKI-ONAS-01.png

Skąd jesteśmy:

Platforma Graminas powstała w ramach współpracy dwóch polskich firm: Agronas Sp. z o.o. i Rolimpex S.A., które w grudniu 2019 r., w wyniku połączenia stały się jedną z największych i najdynamiczniej rozwijającej się w Polsce grup kapitałowych z sektora nasiennego.

Nasza Grupa jest liderem w branży dzięki wyjątkowemu zespołowi pracowników, posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu nasiennictwa oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne.

„Najlepsze Trawy z Iławy”, „Agronas”, „Graminex”, „World of Grass” oraz „Nasiennik”, to renomowane na rynku marki, w ramach których od wielu lat dzielimy się naszymi produktami.

Nasza misja:

- to spełnianie oczekiwań i zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających Klientów

- dzielenie się zdobytą wiedzą

- uzyskanie Państwa zaufania i satysfakcji.

-SKLEP-GRAFIKI-ONAS-04.png

Nasza oferta

Grupa Agronas & Rolimpex, jako  ceniony na rynku producent i dystrybutor wysokiej jakości certyfikowanego materiału siewnego, oferuje:  

- mieszanki traw gazonowych

- mieszanki traw pastewnych

- łąki kwietne i antysmogowe

- zboża

- nasiona specjalistyczne (np. facelii, rzodkwi, gorczycy)

- nasiona kukurydzy

- nasiona rzepaku

- nawozy naturalne i mineralne, podłoża do trawników, środki ochrony roślin oraz akcesoria ogrodnicze.

W naszych mieszankach traw używamy, przede wszystkim, rodzimych odmian nasion.  
Kupując nasze produkty, wspierasz polską gospodarkę.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz produkty renomowanych marek, takich jak: Najlepsze Trawy z Iławy, Agronas, Graminex, World of Grass czy Nasiennik. Oferujemy zarówno specjalistyczne mieszanki traw, jak i produkty uniwersalne, które z powodzeniem sprawdzą się we wszystkich warunkach.

Przykładamy uwagę do ciągłego rozwoju i skupiamy się na stosowaniu najnowszych technologii. Jednocześnie przyglądamy się Twoim potrzebom i systematycznie poszerzamy nasz asortyment o kolejne produkty. Naszą misją jest spełnianie oczekiwań i zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających Klientów, dzielenie się zdobytą wiedzą i przede wszystkim – zdobycie Twojego zaufania i satysfakcji.

-SKLEP-GRAFIKI-ONAS-03.pngSprawdź nas i ciesz się ogrodem, o którym marzysz. ☻
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk