Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Dla rolnictwa

Wycinków na stronie  11 23 47

Z myślą o rolnikach oraz właścicieli hodowli zwierzęcych, przygotowaliśmy specjalistyczną ofertę, w której każdy nasz Klient będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Proponujemy m.in. starannie wyselekcjonowane i skomponowane trawy pastewne, przeznaczone do bezpośredniego wypasu lub na kiszonkę, a także najpopularniejsze nasiona rolnicze, które z pewnością sprawdzą się we wszystkich gospodarstwach.

Nasz asortyment obejmuje wyłącznie sprawdzone i wysokojakościowe nasiona i artykuły, które powstały przy zachowaniu rygorystycznych norm dotyczących produkcji. Od wielu lat współpracujemy z producentami, którzy są liderami w swojej dziedzinie, dzięki czemu możemy pochwalić się obszerną wiedzą specjalistyczną i doświadczeniem.

Trawy, zboża i nasiona rolnicze

Wśród naszych traw pastewnych znajdziesz mieszanki, które przeznaczone są do określonych warunków glebowych. Wszystkie produkty dostępne są w opakowaniach różnej wielkości, dzięki czemu ilość zakupionych nasion możesz dostosować do wielkości swojego gospodarstwa. Proponujemy Ci także bogaty wybór zbóż i nasion rolniczych, a także nasiona poplonowe. Uzupełnieniem oferty są nawozy naturalne i sztuczne, które pomogą Ci w codziennej pielęgnacji swoich roślin.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk