Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Podłoża do trawników

Podłoża do trawników to specjalnie przygotowane mieszanki ziemi i torfu, wykorzystywane zarówno do zakładania, jak i do regeneracji trawników, które utraciły swój dawny blask. Cieszą się zainteresowaniem nie tylko wśród właścicieli przydomowych ogródków – równie chętnie stosowane są w miejscach użyteczności publicznej, a także w miejskich terenach zielonych, stanowiąc uniwersalne rozwiązanie, przystosowane do specyfikacji większości mieszanek trawnikowych.

Prosty i skuteczny sposób na założenie i regenerację trawnika

W podłożach do trawników znajdują się niezbędne składniki odżywcze, a ziemia, stanowiąca ich integralną część, pozytywnie wpływa na kiełkowanie i wzrost roślin, a ich pielęgnacja nie wymaga regularnego nawożenia. Są jednym z najlepszych sposobów na szybkie oraz skuteczne założenie i regenerację trawnika, czego efektem będzie bujna, gęsta i soczyście zielona darń.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk