Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki traw łąkowych

Wycinków na stronie  11 23 47

Gotowe mieszanki traw łąkowych to świetny sposób na stworzenie wysokojakościowych łąk o bogatych plonach, będących źródłem pożywienia dla bydła i innych zwierząt hodowlanych. W naszym asortymencie znajdują się produkty, w których skład wchodzą starannie dobrane nasiona traw. Dostarczają one cennych wartości odżywczych oraz niezbędnych w żywieniu zwierząt hodowlanych makro i mikroelementów, ponadto cechują się smakowitością i odpornością na udeptywanie.

Mieszanki traw łąkowych różnego rodzaju

Bogaty asortyment mieszanek traw łąkowych umożliwia wybór nasion przystosowanych do warunków glebowych - w tym do słabych, suchych i wymagających ziemi. Produkty różnią się od siebie składem oraz przeznaczeniem, a wszystkie z nich dostępne są w opakowaniach w różnym rozmiarze, dzięki czemu można dobrać je do powierzchni łąki. Świetnie sprawdzą się także w przydomowych ogrodach, gdzie z kolei będą efektywnie i skutecznie wabić pszczoły i inne pożyteczne owady zapylające.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk