Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki łąkowo-pastwiskowe

Wycinków na stronie  11 23 47

Mieszanki łąkowo-pastwiskowe składają się z kompozycji wyselekcjonowanych nasion, które cechują się bardzo dobrym plonowaniem. Proponowane przez nas trawy pastewne mogą być wykorzystywane do bezpośredniego wypasu oraz do użytkowania kośnego. Bogaty wybór produktów umożliwia dobranie mieszanki do gruntów o różnych właściwościach. Mieszanki dostępne są w opakowaniach różnej wielkości, co umożliwia zakup odpowiedniej ilości nasion.

Sprawdzone trawy pastewne

Oferowane mieszanki łąkowo-pastwiskowe idealnie nadają się do zakładania łąk i pastwisk. Ich podstawowym składnikiem są trawy pastewne różnych gatunków, które zapewniają wysoką wartość pokarmową paszy oraz poprawiają jej smakowitość. Przeznaczone są do wieloletniego użytkowania, gwarantują bujne plony, odporne na udeptywanie oraz choroby.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk