Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Środki ochrony roślin

Wycinków na stronie  11 23 47

Środki ochrony roślin są niezbędne nie tylko w gospodarstwach rolniczych, lecz także w sadach, a nawet w przydomowych ogródkach. Ich działanie polega przede wszystkim na ochronie roślin przed szkodnikami, a także na zwiększaniu obfitości plonów.

W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie sprawdzone środki ochrony roślin, które nie wpływają negatywnie na ich jakość, a także są bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i zwierząt.

Skuteczne i bezpieczne środki ochrony roślin

Proponujemy bogaty wybór środków ochrony roślin, które różnią się od siebie m.in. przeznaczeniem i zastosowaniem. Ponadto oferta obejmuje także uniwersalne preparaty, które efektywnie ochroną rośliny przed najbardziej problematycznymi szkodnikami. Produkty dostępne są w różnych wariantach pojemnościowych, dzięki czemu nasi klienci zyskują możliwość wyboru artykułu w rozmiarze, który idealnie pokryje indywidualne zapotrzebowanie.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk