Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Środki ochrony roślin

Wycinków na stronie  11 23 47

Środki ochrony roślin są niezbędne nie tylko w gospodarstwach rolniczych, lecz także w sadach, a nawet w przydomowych ogródkach. Ich działanie polega przede wszystkim na ochronie roślin przed szkodnikami, a także na zwiększaniu obfitości plonów.

W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie sprawdzone środki ochrony roślin, które nie wpływają negatywnie na ich jakość, a także są bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i zwierząt.

Skuteczne i bezpieczne środki ochrony roślin

Proponujemy bogaty wybór środków ochrony roślin, które różnią się od siebie m.in. przeznaczeniem i zastosowaniem. Ponadto oferta obejmuje także uniwersalne preparaty, które efektywnie ochroną rośliny przed najbardziej problematycznymi szkodnikami. Produkty dostępne są w różnych wariantach pojemnościowych, dzięki czemu nasi klienci zyskują możliwość wyboru artykułu w rozmiarze, który idealnie pokryje indywidualne zapotrzebowanie.

Najlepsze preparaty na szkodniki

W naszym sklepie znajdziesz środki ochrony roślin, które pomogą Ci zadbać o plony w ogrodzie albo na polu. Stosowanie tych produktów w połączeniu z nawozami naturalnymi pomoże w zwalczaniu szkodników, a do tego wpłynie na jakość i ilość otrzymywanych plonów. W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na produkt do różnego zastosowania.

Dużym zainteresowaniem cieszą się na przykład oferowane przez nas emulsje przeznaczone do stosowania nalistnego, które należy aplikować przy pomocy opryskiwaczy ręcznych albo polowych. Co ważne, takie produkty świetnie się sprawdzą nie tylko u profesjonalnych użytkowników, dla również u początkujących i niedoświadczonych ogrodników czy rolników. Jeśli walczysz ze szkodnikami, koniecznie sprawdź naszą ofertę środków ochrony roślin.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk