Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki traw pastewnych

Wycinków na stronie  11 23 47

Mieszanki traw pastewnych przeznaczone są dla osób, które posiadają własną hodowlę zwierząt – trawy tego typu stanowią źródło pożywienia, dostarczając tym samym zwierzętom hodowlanym cenne składniki pokarmowe, a także niezbędne makro i mikroelementy.

W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór mieszanek traw pastewnych, dzięki czemu dobierzesz nasiona zarówno do warunków glebowych, jak i do specyfikacji swojej hodowli.

Smakowite i wartościowe mieszanki traw pastewnych

Oferowane przez nas mieszanki traw pastewnych składają się z wyselekcjonowanych nasion traw, które cechują się dużym plonem, szybkim wzrostem oraz odpornością na udeptywanie. Ponadto wyróżnia je wysoka zawartość białka i węglowodanów, smakowitość oraz zdolność zakiszania. Wśród nich znajdują się m.in. trawy łąkowe, pastwiskowe czy łąkowo-pastwiskowe. Szczegółowy skład oraz przeznaczenie poszczególnych mieszanek znajduje się w opisach produktów.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk