Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Domki dla pszczół i owadów

Owady zapylające, wśród których najpopularniejszym rodzajem są pszczoły, są coraz bardziej narażone na intensywne przemiany środowiska naturalnego. Najprostszym sposobem na to, aby zadbać o ich ochronę, jest inwestycja w specjalny domek dla pszczół, który zapewni owadom schronienie przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi. Domek idealnie sprawdzi się zarówno w przydomowych ogrodach, jak i na terenach upraw rolniczych czy w sadach.

Dlaczego warto zainwestować w domek dla owadów?

Pszczoły odgrywają bardzo dużą rolę w rozwoju roślin – zapylają je przy okazji zdobywania nektaru i pyłku, dzięki czemu plony są nie tylko bujniejsze, lecz także większe i ładniejsze. Zamontowanie na drzewie domku dla owadów sprawi, że pożyteczne zapylacze coraz częściej i chętniej będą odwiedzać ogrody i działki, co z pewnością wpłynie na korzyść ich właścicieli.

Aby zapewnić pszczołom i innym owadom zapylającym dostęp do nektaru i pyłku, poza kupnem specjalnego domku dla pszczół, warto zastanowić się nad stworzeniem łąki kwietnej, która efektywnie podniesie poziom bioróżnorodności w ogrodzie.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk