Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Domki dla pszczół i owadów

Owady zapylające, wśród których najpopularniejszym rodzajem są pszczoły, są coraz bardziej narażone na intensywne przemiany środowiska naturalnego. Najprostszym sposobem na to, aby zadbać o ich ochronę, jest inwestycja w specjalny domek dla pszczół, który zapewni owadom schronienie przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi. Domek idealnie sprawdzi się zarówno w przydomowych ogrodach, jak i na terenach upraw rolniczych czy w sadach.

Dlaczego warto zainwestować w domek dla owadów?

Pszczoły odgrywają bardzo dużą rolę w rozwoju roślin – zapylają je przy okazji zdobywania nektaru i pyłku, dzięki czemu plony są nie tylko bujniejsze, lecz także większe i ładniejsze. Zamontowanie na drzewie domku dla owadów sprawi, że pożyteczne zapylacze coraz częściej i chętniej będą odwiedzać ogrody i działki, co z pewnością wpłynie na korzyść ich właścicieli.

Aby zapewnić pszczołom i innym owadom zapylającym dostęp do nektaru i pyłku, poza kupnem specjalnego domku dla pszczół, warto zastanowić się nad stworzeniem łąki kwietnej, która efektywnie podniesie poziom bioróżnorodności w ogrodzie.

Sprawdzona konstrukcja domków dla pszczół

Jeśli chcesz sprawić, aby Twój ogród był przyjazny dla owadów, to w naszej ofercie znajdziesz domki dla pszczół. Projektując je, zadbaliśmy o dobór najwyższej jakości materiałów, a do tego wyposażyliśmy konstrukcje w dwuspadowy daszek wysunięty lekko poza obrys, dzięki czemu domek jest chroniony przed deszczem i stanowi naprawdę komfortowy hotel dla pszczół.

Proponowane przez nas produkty mogą być bezpiecznym schronieniem nie tylko dla pszczół, ale również dla wielu innych pożytecznych owadów. Konstrukcja domów dla owadów jest zaplanowana w taki sposób, aby zachęcały do użytkowania również biedronki czy muraki, które pomagają w zwalczaniu szkodników, które pojawiają się w większości ogrodów. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w doborze odpowiedniego domku do Twojego ogrodu.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk