Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Nasiennik

Supersport

Trawa na hale widowiskowe, sportowe i boiska. Odporna na deptanie, do intensywnego użytkowania. Starannie dobrane składniki mieszanki pozwalają na długotrwałe zachownie walorów użytkowych murawy. Mrozoodporna.

Skład procentowy:

  • Życica trwała 35%,
  • Życica wielokwiatowa 30%,
  • Kostrzewa czerwona 10%,
  • Kostrzewa czerwona 10%,
  • Kostrzewa trzcinowa 15%

Specyfikacja
Producent
Marka
Nasiennik
Wydajność
0,9 kg na 36 m2
Okres wysiewu
IV - X
Opakowanie
0,9 kg (karton), 4,5 kg (worek papierowy), 9,5 kg (worek papierowy)
od 
2055
logo nasiennik1.jpg

Supersport

Mieszanka traw Supersport sprawdza się w trudnych, a nawet ekstremalnych sytuacjach, czyli wszędzie tam, gdzie trawnik jest intensywnie eksploatowany i udeptywany. Dlatego jest w szczególności polecana do zastosowania profesjonalnego: na halach widowiskowych oraz boiskach sportowych. Jakie ma dodatkowe atuty?

Trawa Supersport – najważniejsze informacje

Trawa Supersport tworzy gęstą i zwartą darń, która utrudnia wzrost chwastom, dzięki czemu trawnik jest jednolity. Jest odporna na udeptywanie i niekorzystne czynniki zewnętrzne. Bardzo dobrze znosi mrozy. Cechuje się małą podatnością na choroby grzybowe. Przy intensywnym wykorzystaniu wymaga nawadniania. Szybko regeneruje się. Tworzy równą murawę. Jednocześnie ogranicza ryzyko urazów u osób korzystających z trawnika, dotyczy to m.in. sportowców.

Zastosowanie mieszanki nasion Supersport

Mieszanka nasion Supersport, zgodnie z nazwą, jest przeznaczona przede wszystkim do zastosowania profesjonalnego. Nadaje się do zakładania hal widowiskowych i boisk sportowych. Pasuje wszędzie tam, gdzie trawa jest narażona na intensywne deptanie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by trawnik Supersport założyć w przydomowym ogrodzie, np. gdy służy do zabawy dzieci lub czworonogów.

Skład mieszanki nasion Supersport

Mieszanka Supersport zawiera kilka wytrzymałych gatunków traw. Największy udział ma życica trwała (35%) oraz życica wielokwiatowa (30%). Ponadto w składzie znajdują się kostrzewy: czerwona (dwie odmiany) i trzcinowa.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk