Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki traw sportowych

Wycinków na stronie  11 23 47

Trawa sportowa, ze względu na swoje zastosowanie, narażona jest na ciągłe udeptywanie. Jej regularne i intensywne użytkowanie może sprawić, że po czasie zacznie tracić swój zdrowy i piękny wygląd – nawet mimo właściwej pielęgnacji. Kluczem do utrzymania jej nienagannego stanu jest wybór odpowiedniego materiału siewnego, w którego skład wchodzą nasiona wyjątkowo odpornych traw.

Oferowane przez nas mieszanki traw sportowych to kompozycje starannie wyselekcjonowanych nasion, które pochodzą od zaufanych producentów. Wśród nich znajdziesz m.in. mieszanki traw Wembley, a także propozycje traw sportowych firmy Najlepsze Trawy z Iławy i wiele innych!

Trawa sportowa – idealna na boisko i do ogrodu!

Proponujemy mieszanki traw sportowych, które świetnie sprawdzą się zarówno na boisku, jak i w przydomowym ogrodzie – szczególnie tam, gdzie mieszkają małe dzieci lub zwierzęta wychodzące na zewnątrz. Proponowanej przez nas trawie sportowej nie straszne są duże obciążenia, intensywna eksploatacja oraz ciągłe udeptywanie, a ich odporność na mróz dodatkowo sprawia, że utrzymują swój świetny stan przez długi czas. W asortymencie dostępne są opakowania różnej wielkości, dzięki czemu możesz dobrać ilość zamawianego materiału siewnego w oparciu o powierzchnię przeznaczonego pod trawnik miejsca!

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk