Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki traw sportowych

Wycinków na stronie  11 23 47

Trawa sportowa, ze względu na swoje zastosowanie, narażona jest na ciągłe udeptywanie. Jej regularne i intensywne użytkowanie może sprawić, że po czasie zacznie tracić swój zdrowy i piękny wygląd – nawet mimo właściwej pielęgnacji. Kluczem do utrzymania jej nienagannego stanu jest wybór odpowiedniego materiału siewnego, w którego skład wchodzą nasiona wyjątkowo odpornych traw.

Oferowane przez nas mieszanki traw sportowych to kompozycje starannie wyselekcjonowanych nasion, które pochodzą od zaufanych producentów. Wśród nich znajdziesz m.in. mieszanki traw Wembley, a także propozycje traw sportowych firmy Najlepsze Trawy z Iławy i wiele innych!

Trawa sportowa – idealna na boisko i do ogrodu!

Proponujemy mieszanki traw sportowych, które świetnie sprawdzą się zarówno na boisku, jak i w przydomowym ogrodzie – szczególnie tam, gdzie mieszkają małe dzieci lub zwierzęta wychodzące na zewnątrz. Proponowanej przez nas trawie sportowej nie straszne są duże obciążenia, intensywna eksploatacja oraz ciągłe udeptywanie, a ich odporność na mróz dodatkowo sprawia, że utrzymują swój świetny stan przez długi czas. W asortymencie dostępne są opakowania różnej wielkości, dzięki czemu możesz dobrać ilość zamawianego materiału siewnego w oparciu o powierzchnię przeznaczonego pod trawnik miejsca!

Nasiona traw na boiska sportowe

W naszej ofercie znajdziesz mieszanki traw sportowych, które w zależności od potrzeb można wykorzystywać nie tylko na boiskach, ale również w przydomowych ogrodach. Są świetnym wyborem w miejscach, w których trawy dekoracyjne mogłyby być nieodpowiednie do panujących warunków. Trawy sportowe sprawdzą się między innymi w ogrodach, w których często bawią się dzieci albo mogą pojawiać się uszkodzenia mechaniczne wynikające z intensywnej eksploatacji. Biorąc pod uwagę różne potrzeby naszych Klientów, zadbaliśmy o to, aby w ofercie znalazły się wyłącznie mieszanki pochodzące od sprawdzonych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością i wytrzymałością na działanie czynników atmosferycznych czy mechanicznych. W naszym sklepie znajdziesz na przykład trawy marki Graminex oraz Najlepsze Trawy z Iławy. Na przykład mieszanka od firmy Agronas składa się z kostrzewy czerwonej, wiechliny łąkowej i życicy trwałej, które gwarantują gęste i trwałe zadarnienie.

Mieszanki traw na wymagające grunty

Oferujemy trawy sportowe, które znajdą zastosowanie nie tylko na profesjonalnych boiskach, ale również w przydomowych ogrodach oraz na terenach rekreacyjnych, na przykład na placach zabaw czy na polach namiotowych. Do największych zalet produktów, które możesz znaleźć w naszym sklepie, zaliczamy wyjątkową wytrzymałość. Inwestując w mieszanki traw sportowych, nie musisz się obawiać, że trawa ulegnie zniszczeniu pod wpływem codziennego deptania czy intensywnej eksploatacji albo działania szkodliwych czynników atmosferycznych. Wszystko dzięki odpowiednio dobranemu składowi, w którym znajdziesz na przykład życicę trwałą, która wyróżnia się wcześniej wymienionymi cechami. Atrakcyjna barwa sportowego trawnika z kolei zostanie zapewniona przez kostrzewę czerwoną oraz kostrzewę owczą albo kostrzewę szczeciniastą.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk