Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Rośliny okopowe

Wycinków na stronie  11 23 47

Uprawa roślin okopowych w Polsce cieszy się szczególną popularnością – stanowią one podstawowy pokarm zwierząt oraz ludzi, co przekłada się na stale rosnący popyt. Warto jednak pamiętać, że do prawidłowego wzrostu potrzebują one odpowiednich warunków, a także regularnego nawożenia, najczęściej z wykorzystaniem nawozów naturalnych.

Oferujemy bogaty wybór nasion roślin okopowych w wielu odmianach. Wszystkie z nich sprzedawane są w opakowaniach różnej pojemności, dzięki czemu można dostosować ilość kupionych nasion zarówno do wielkości przydomowego ogródka, jak i dużego gospodarstwa rolnego.

Nasiona roślin okopowych

Nasiona roślin okopowych dostępne w naszym asortymencie produkowane są w sterylnych warunkach, a cały proces przebiega pod ścisłym nadzorem oraz przy zachowaniu wymaganych procedur. Dzięki temu zyskujesz pewność, że kupione w naszym sklepie internetowym nasiona będą odznaczać się najwyższą jakością oraz maksymalną wydajnością.

Zachęcamy do zapoznania się z opisami produktów, wariantami rozmiarowymi opakowań oraz ze specyfikacją proponowanych roślin.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk