Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Uniwersalne mieszanki traw

Wycinków na stronie  11 23 47

Szukasz materiału siewnego, który umożliwi Ci założenie pięknego, gęstego i równego trawnika przy niewielkim nakładzie pracy? Nasze uniwersalne mieszanki traw idealnie sprawdzą się zarówno na terenach prywatnych, jak i użytkowych, a ich niska cena i łatwość uprawy pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas.

Proponujemy bogaty wybór uniwersalnych mieszanek traw, które dostępne są w opakowaniach różnej wielkości. Dla bardziej wymagających klientów oraz miłośników ogrodnictwa przygotowaliśmy specjalną ofertę, która obejmuje m.in. trawy sportowe czy dekoracyjne – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

Szybkorosnące i łatwe w pielęgnacji trawy

Oferowane przez nas uniwersalne mieszanki traw wyróżnia bardzo krótki i wzrostu oraz łatwość pielęgnacji. Z ich wykorzystaniem założysz odporny na wydeptywanie i mrozy trawnik, który będzie cechował się intensywnym kolorem i pięknym wyglądem, umożliwiając tym samym wieloletnie korzystanie z jego funkcjonalności i estetyki.

W składzie uniwersalnych mieszanek traw znajdziesz nasiona, które z powodzeniem wykiełkują niemal w każdych warunkach, niezależnie od stopnia nasłonecznienia terenu czy też specyfikacji gleby. Szczegóły dotyczące poszczególnych materiałów siewnych dostępne są w opisach produktów.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk