Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Agronas

Uniwersalna

Mieszanka o wszechstronnym zastosowaniu na tereny przydomowe i osiedlowe, jak również do ogrodów i zieleni miejskich. Dobrze znosi średnio intensywne użytkowanie. Odznacza się dobrą zimotrwałością i nie ma dużych wymagań co do gleby.

Skład procentowy:

  • Kostrzewa czerwona 50%
  • Życica trwała 35%
  • Życica wielokwiatowa 15%

Specyfikacja
Producent
Marka
Agronas
Wydajność
1 kg na 45 m2
Okres wysiewu
IV - X
Opakowanie
0,1 kg (worek papierowy), 0,25 kg (doypack), 0,5 kg (karton), 1 kg (karton), 2 kg (karton), 5 kg (worek papierowy), 20kg (worek papierowy)
od 
355

Trawa uniwersalna

Trawa uniwersalna Agronas to popularna mieszanka dobrze przystosowująca się do różnorodnych stanowisk. Pasuje do każdego ogrodu, ponadto można wykorzystywać ją w zieleni miejskiej. Ma duże walory dekoracyjne, a jednocześnie jest mało podatna na problemy typowe dla trawnika, np. choroby i pojawianie się pustych miejsc.

Trawa uniwersalna Agronas – najważniejsze informacje

Trawa uniwersalna Agronas ma optymalnie dobrany skład gatunkowy, dzięki któremu dobrze przystosowuje się do różnorodnych warunków. Można ją siać na stanowiskach słonecznych i lekko zacienionych, toleruje słabsze typy gleb. Atrakcyjnie zagęszcza się, ma żywozioloną barwę, jest dość wytrzymała na udeptywanie i rozrywanie, a oprócz tego szybko regeneruje się po koszeniu. Trawa uniwersalna charakteryzuje się również dobrą zimotrwałością.

Trawa uniwersalna Agronas – gdzie ją wykorzystywać?

Trawa uniwersalna Agronas jest przeznaczona do zakładania trawników lekko lub średnio eksploatowanych w przydomowych ogrodach, ROD, działkach letniskowych i w zieleni miejskiej. Nadaje się także na dosiewy w pustych połaciach trawnika. Nasiona warto wysiewać wszędzie tam, gdzie nie da się zastosować mieszanki specjalistycznej.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk