Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nasiona rolnicze

Wycinków na stronie  11 23 47

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz nasiona rolnicze, m.in. nasiona traw, zbóż czy warzyw, które sprawdzą się zarówno w dużych gospodarstwach rolniczych, jak i w przydomowych ogródkach. Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie sprawdzonych artykułów, które pochodzą od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu zyskujesz gwarancję wysokiej jakości oraz obfitych plonów.

Bogaty wybór nasion rolniczych

Nasza kompleksowa oferta nasion rolniczych przystosowana jest zarówno do potrzeb profesjonalistów, jak i amatorów. Wszystkie produkty dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych, dzięki czemu możesz wybrać opakowanie, które idealnie pokryje powierzchnię Twojego gospodarstwa lub ogrodu. Jeśli nie chcesz komponować kompozycji nasion rolniczych samodzielnie, polecamy nasze mieszanki traw pastewnych, które zapewnią odpowiednie odżywienie zwierzętom hodowlanym.

Nasiona otoczkowane

W naszym sklepie znajdziesz wiele nasion rolniczych, które sprawdzą się zarówno w przydomowym ogródku, jak i na polu, na przykład nasiona otoczkowane. Są to produkty pokrywane specjalną powłoką oraz poddawane odpowiedniej selekcji, dzięki czemu możemy zagwarantować, że są najwyższej jakości. Kupując je, możesz liczyć na największą siłę kiełkowania. Ponadto nasiona otoczkowane to również gwarancja kiełkowania roślin w podobnym rozmiarze.

Stosowanie nasion otoczkowanych na gruntach, na których wcześniej znajdowały się nasiona poplonowe dodatkowo podniesie jakość uzyskanych plonów. Jeśli zastanawiasz się, które z nich najlepiej sprawdzą się na Twoim polu albo w przydomowym ogródku, nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk