Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki traw na miejsca nasłonecznione

Wycinków na stronie  11 23 47

Dzięki odpowiednio dobranej mieszance nasion traw, możesz z powodzeniem założyć piękny, gęsty i intensywnie zielony trawnik w każdych warunkach! Jeśli na terenie Twojego ogrodu dominują miejsca mocno nasłonecznione, koniecznie sprawdź naszą ofertę – proponujemy kompozycje traw, które doskonale znoszą intensywne upały i długotrwałe działanie promieni słonecznych. Wśród nich znajdziesz mieszanki traw Safari firmy Najlepsze Trawy z Iławy, a także produkty znanych i renomowanych marek, m.in. Nasiennik, Agronas czy Graminex.

Mieszanki traw Safari na miejsca nasłonecznione

Trawy, które składają się na kompozycje mieszanek traw Safari i innych oferowanych przez nas produktów, są odporne na okresowe niedobory wody, dlatego podczas susz nie żółkną oraz nie więdną, ponadto cechują się lepszą żywotnością i odpornością – tak, aby mogły zachwycać Cię swoją estetyką aż do późnej jesieni.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno uniwersalne mieszanki traw, jak i produkty specjalistyczne, przeznaczone do określonych warunków. Dzięki temu zyskujesz możliwość wyboru nasion, które idealnie sprawdzą się w Twoim ogrodzie.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk