Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki traw na miejsca nasłonecznione

Wycinków na stronie  11 23 47

Dzięki odpowiednio dobranej mieszance nasion traw, możesz z powodzeniem założyć piękny, gęsty i intensywnie zielony trawnik w każdych warunkach! Jeśli na terenie Twojego ogrodu dominują miejsca mocno nasłonecznione, koniecznie sprawdź naszą ofertę – proponujemy kompozycje traw, które doskonale znoszą intensywne upały i długotrwałe działanie promieni słonecznych. Wśród nich znajdziesz mieszanki traw Safari firmy Najlepsze Trawy z Iławy, a także produkty znanych i renomowanych marek, m.in. Nasiennik, Agronas czy Graminex.

Mieszanki traw Safari na miejsca nasłonecznione

Trawy, które składają się na kompozycje mieszanek traw Safari i innych oferowanych przez nas produktów, są odporne na okresowe niedobory wody, dlatego podczas susz nie żółkną oraz nie więdną, ponadto cechują się lepszą żywotnością i odpornością – tak, aby mogły zachwycać Cię swoją estetyką aż do późnej jesieni.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno uniwersalne mieszanki traw, jak i produkty specjalistyczne, przeznaczone do określonych warunków. Dzięki temu zyskujesz możliwość wyboru nasion, które idealnie sprawdzą się w Twoim ogrodzie.

Najlepsze trawy na miejsca nasłonecznione

Jeśli poszukujesz traw, które sprawdzą się w najbardziej nasłonecznionych miejscach, koniecznie sprawdź nasze mieszanki traw Safari. Wzbogaciliśmy o nie ofertę z myślą o wymagających gruntach, które potrzebują zastosowania wyjątkowych rozwiązań. Czasami zdarza się tak, że miejsca, w których jest wysiewana trawa, są narażone na upały oraz długotrwałe działanie promieni słonecznych, co sprawia, że nawet regularne podlewanie czy stosowanie nawozów mineralnych do trawników nie pomaga w utrzymaniu ich w dobrej kondycji. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem okazuje się inwestycja w produkty, które są odporne na działanie takich czynników. Wybierając mieszanki traw na miejsca nasłonecznione, które oferujemy, możesz mieć pewność, że otrzymasz satysfakcjonujące efekty.

Jakie mieszanki traw na miejsca nasłonecznione wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz mieszanki traw na miejsca nasłonecznione, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Oferujemy między innymi asortyment firm Nasiennik, Graminex, Agronas oraz Najlepsze Trawy z Iławy i mieszanki traw Safari. Takie mieszanki sprawdzą się w miejscach, w których występuje ryzyko niedoborów wody. Dzięki nim nie będziesz musiał martwić się o estetykę ogrodu, ponieważ trawa nie będzie narażona na żółknięcie i więdnięcie. Jedną z ważniejszych zalet tych produktów jest możliwość głębokiego ukorzenienia, co sprawia, że dobrze korzystają z zasobów wody mimo wysokich temperatur czy intensywnego działania promieni słonecznych. Świetnie sprawdzą się zwłaszcza w przypadku ogrodów, które nie są osłonięte od słońca.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk