Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki kośno-pastwiskowe

Wycinków na stronie  11 23 47

Mieszanki kośno-pastwiskowe najczęściej stosowane są w gospodarstwach, które specjalizują się w hodowli bydła. W ich skład wchodzą starannie wyselekcjonowane kompozycje traw, które są bogate w wartościowe składniki odżywcze i witaminy. Mogą być wykorzystywane do bezpośredniego wypasu oraz do zakiszania, dzięki czemu stanowią wysokoenergetyczną i uniwersalną paszę.

Bogaty wybór mieszanek kośno-pastwiskowych

Oferujemy bogaty wybór mieszanek kośno-pastwiskowych, w tym m.in. trawy pastewne Xara, zawierające dużą ilość węglowodanów. Wszystkie nasze produkty dostępne są w różnych opakowaniach, a każde z nich zawiera nasiona przeznaczone na podłoża o określonej charakterystyce. W ich skład wchodzą rozmaite gatunki traw, jak np. kostrzewa czerwona, łąkowa czy życica mieszańcowa i wielokwiatowa. Niektóre z nich dodatkowo zwierają dodatek festulolium, czyli rośliny zawierającej dużo cukrów oraz zapewniającej dobrą strawność i smakowitość paszy.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk