Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki traw pastwiskowych

Wycinków na stronie  11 23 47

Trawy pastwiskowe są świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na odpowiednim żywieniu zwierząt hodowlanych. Stanowią paszę przeznaczoną przede wszystkim dla bydła, lecz także dla koni. Oferowane przez nas produkty w swoim składzie zawierają różnorodne kompozycje odżywczych i wartościowych traw, ponadto przystosowane są do różnych warunków glebowych oraz cechują się szybkim wzrostem, odpornością na udeptywanie i szkodliwe warunki atmosferyczne.

Trawy pastwiskowe dla zwierząt hodowlanych

Nasz asortyment obejmuje mieszanki traw pastwiskowych, które składają się m.in. z życicy trwałej, kostrzewy łąkowej i czerwonej czy z koniczyny i tymotki. Bogaty wybór wariantów rozmiarowych naszych produktów sprawia, że można dostosować je bezpośrednio do wielkości pastwiska.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kompleksową ofertę mieszanek traw pastewnych, bogatych w cenne składniki odżywcze, makro i mikroelementy oraz cechujących się bardzo dobrą smakowitością.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk