Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Łąki kwietne

Wycinków na stronie  11 23 47

Łąki kwietne stanowią alternatywę dla tradycyjnych, często wymagających intensywnej pielęgnacji, trawników. Nasiona łąkowe pozwalają na stworzenie niepowtarzalnie pięknego ogrodu, który ponadto zapewni wysoką bioróżnorodność oraz pomoże w codziennym oczyszczaniu powietrza. Pielęgnacja łąki kwietnej sprowadza się wyłącznie do koszenia, bowiem rośliny tego typu wykazują dużą odporność na suszę oraz intensywne nasłonecznienie. Jeśli więc szukasz sprawdzonego sposobu na stworzenie łąki kwietnej, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Ekologiczna łąka w Twoim ogrodzie!

Proponujemy zróżnicowany wybór mieszanek traw, w których składzie znajdują się różnorodne kompozycje nasion. Dzięki temu każdy klient zyskuje możliwość stworzenia własnej łąki kwietnej, obejmującej rośliny jednoroczne, wieloletnie czy kombinowane. Poszczególne produkty różnią się także zastosowaniem, oferujemy m.in. nasiona łąki kwietnej, które przystosowane są do różnych warunków glebowych oraz do miejsc o mniejszym lub większym stopniu nasłonecznienia.

Poznaj zalety ekologicznych łąk kwietnych

Jeśli szukasz ciekawej alternatywy dla tradycyjnego trawnika, to z pewnością przypadnie Ci do gustu nasza oferta łąk kwietnych. Ponadto świetnie sprawdzą się też na terenach miejskich, ponieważ podobnie jak eko łąki wpłyną pozytywnie na kondycję środowiska naturalnego. Łąki kwietne warunkują bowiem poziom wód gruntowych i dobrze ją magazynują. Mieszanki, które przygotowaliśmy, mają korzystny wpływ zarówno na zwierzęta, jak i na ludzi. Jeśli natomiast zastosujesz je w swoim ogrodzie, to zapewnią mu lepsze walory estetyczne. Skomponowaliśmy nasze produkty w taki sposób, aby były mało wymagające, jeśli chodzi o pielęgnację. Właśnie dlatego świetnie się sprawdzą u osób, które mają mało czasu na przeprowadzanie takich prac, a chcą cieszyć się zaletami płynącymi ze stworzenia łąk kwietnych.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk