Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nawozy naturalne

Wycinków na stronie  11 23 47

Nawożenie jest podstawową czynności pielęgnacji roślin, która wpływa na ich odpowiedni wzrost oraz zapewnia im właściwe odżywienie. Polecana jest ona zarówno rolnikom, jak i wszystkim osobom, które posiadają przydomowy ogródek. Nawozy naturalne są alternatywą dla substancji sztucznych i choć można je pozyskać samodzielnie, nie każdy ma dostęp do wartościowych i cennych materiałów organicznych.

Proponujemy bogaty wybór nawozów naturalnych, które cechują się bardzo dużą wydajnością oraz efektywnością działania. Mogą być stosowane niemal w każdych warunkach glebowych, a różnorodne warianty rozmiarowe sprawiają, że można dobrać produkty bezpośrednio do indywidualnego zapotrzebowania.

Zalety stosowania nawozów naturalnych

Nawozy naturalne zawierają cenne składniki odżywcze, które pozytywnie wpływają na wzrost roślin. Ponadto użyźniają glebę, a ich działanie jest długotrwałe. Ich stosowanie minimalizuje także ryzyko przenawożenia, które mogłoby pojawić się w przypadku używania nawozów mineralnych. Ich istotną zaletą jest także przyjazność dla środowiska oraz duża dostępność.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk