Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nawozy naturalne

Wycinków na stronie  11 23 47

Nawożenie jest podstawową czynności pielęgnacji roślin, która wpływa na ich odpowiedni wzrost oraz zapewnia im właściwe odżywienie. Polecana jest ona zarówno rolnikom, jak i wszystkim osobom, które posiadają przydomowy ogródek. Nawozy naturalne są alternatywą dla substancji sztucznych i choć można je pozyskać samodzielnie, nie każdy ma dostęp do wartościowych i cennych materiałów organicznych.

Proponujemy bogaty wybór nawozów naturalnych, które cechują się bardzo dużą wydajnością oraz efektywnością działania. Mogą być stosowane niemal w każdych warunkach glebowych, a różnorodne warianty rozmiarowe sprawiają, że można dobrać produkty bezpośrednio do indywidualnego zapotrzebowania.

Zalety stosowania nawozów naturalnych

Nawozy naturalne zawierają cenne składniki odżywcze, które pozytywnie wpływają na wzrost roślin. Ponadto użyźniają glebę, a ich działanie jest długotrwałe. Ich stosowanie minimalizuje także ryzyko przenawożenia, które mogłoby pojawić się w przypadku używania nawozów mineralnych. Ich istotną zaletą jest także przyjazność dla środowiska oraz duża dostępność.

Poprawa jakości plonów i gleby

Jeśli chcesz wspomóc proces rozwoju roślin naturalnymi metodami, a nie masz możliwości samodzielnego pozyskiwania nawozów naturalnych, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz u nas między innymi obornik bydlęcy, kurzy czy gnojowice i kompost. Nasze produkty zagwarantują Twoim plonom optymalny dostęp do wielu składników mineralnych, które są niezbędne do ich rozwoju, na przykład do fosforu, potasu, wapnia, azotu oraz boru.

Dużą popularnością cieszy się na przykład obornik, który powstaje na bazie zwierzęcych odchodów i ściółki. Jego zadaniem jest poprawienie struktury gleby, na której wysiane są rośliny, a do tego odkwaszenie jej i przyciągnięcie dżdżownic. Oprócz tego wprowadzi do gleby pożyteczne mikroorganizmy.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk