Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Agronas

Gazon

Najbardziej popularna mieszanka nasion traw wysokiej jakości przeznaczona do zakładania trawników użytkowych, przydomowych zielenicy, placów zabaw. Charakteryzuje się piękną i żywiołową barwą, daje gęste i trwałe zadarnienie. Jest odporna na wydeptywanie i dobrze znosi niedobory wody. Jej wąskie liście dają ładną i wyrównaną murawę. Typowo rekreacyjna.

Skład procentowy:

  • Kostrzewa czerwona 45%
  • Kostrzewa szczeciniasta 10%
  • Życica trwała 35% Wiechlina łąkowa 10%

Specyfikacja
Producent
Marka
Agronas
Wydajność
1 kg na 40 m2
Okres wysiewu
IV - X
Opakowanie
0,5 kg (karton), 1 kg (karton), 2 kg (karton), 5 kg (worek papierowy), 20kg (worek papierowy)
od 
1550

Trawa gazon

Trawa Gazon od Agronas to wysokiej jakości mieszanka nadająca się zarówno do zakładania trawników rekreacyjnych i użytkowych. Łączy w sobie duże walory dekoracyjne i funkcjonalność. Jest jedną z najlepszych propozycji do przydomowych ogrodów (i nie tylko).

Trawa gazonowa Gazon – najważniejsze informacje

Trawa gazonowa Gazon Agronas sprawdza się w różnych warunkach. Preferuje stanowiska słoneczne, ale toleruje półcień. Znosi gorsze typy gleb. Jest w pełni mrozoodporna. Dobrze znosi udeptywanie i rozrywanie. Atrakcyjnie zagęszcza się i ma zdrowy, żywozielony kolor. Znosi krótkotrwałe niedobory wody. Dzięki niej trawnik wygląda elegancko i jest prawdziwą wizytówką ogrodnika. Tworzy atrakcyjne, równe, zielone dywany. 1kg nasion pozwala na założenie 40m2 trawnika.

Trawa gazonowa Gazon – gdzie ją wykorzystywać?

Trawę gazonową Gazon warto wysiewać w przydomowych ogrodach niezależnie od stylu urządzania. To produkt wysokiej klasy, dlatego można wykorzystać go nawet do założenia idealnego, angielskiego trawnika z ciętym kantem. Nadaje się na dosiewy. Znajduje zastosowanie na działkach letniskowych i w zieleni miejskiej.

Skład mieszanki trawy Gazon od Agronas

W skład mieszanki Gazon wchodzą dwie odmiany kostrzewy czerwonej (45%), kostrzewa murawowa (10%), dwie odmiany życicy trwałej (35%) i wiechlina łąkowa (10%).

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk