Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki trawnikowe

Wycinków na stronie  11 23 47

Gęsty, soczyście zielony i zdrowy trawnik to marzenie każdej osoby, która posiada ogródek. Na jego wygląd nie wpływa wyłącznie pielęgnacja, regularne koszenie czy nawożenie – niezwykle ważny jest bowiem wybór odpowiednich nasion. Prawidłowo dobrana mieszanka trawnikowa pozwala na wyhodowanie pięknej darni, która z pewnością będzie zachwycać właścicieli ogrodu przez wiele lat.

Nasz asortyment obejmuje starannie wyselekcjonowane mieszanki trawnikowe, pochodzące od sprawdzonych i rzetelnych producentów. Wszystkie z nich powstają dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy eksperckiej, dzięki czemu pozwalają na łatwe stworzenie trawnika marzeń!

Mieszanki trawnikowe do każdego ogrodu

Oferujemy bogaty wybór mieszanek trawnikowych, które różnią się od siebie składem oraz przeznaczeniem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz materiał siewny, który sprawdzi się zarówno w przydomowym ogródku, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Proponujemy m.in. trawy sportowe, dekoracyjne, a także uniwersalne. W zależności od warunków panujących na danym terenie, oferujemy wybór traw przeznaczonych do miejsc zacienionych i nasłonecznionych.

Szczegółowy skład procentowy oraz zastosowanie znajduje się w opisach poszczególnych produktów, a każdy z nich dostępny jest w opakowaniach różnej wielkości, dzięki czemu możesz zamówić dokładnie tyle mieszanki trawnikowej, ile potrzebujesz!

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk