Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki traw dekoracyjnych

Wycinków na stronie  11 23 47

Nasza oferta mieszanek traw dekoracyjnych to idealna propozycja dla wymagających klientów, którym zależy na najwyższej jakości oraz eleganckim, zwartym i gęstym trawniku. W ich składzie procentowym znaleźć można kompozycje starannie wyselekcjonowanych gatunków traw, wśród których królują mieszanki gazonowe.

Poszczególne produkty różnią się od siebie składem procentowym oraz przeznaczeniem – specyfikacja znajduje się w opisie każdego z nich. Mieszanki dostępne są w opakowaniach różnej wielkości, a zamówić je można z dostawą na terenie całej Polski.

Mieszanki gazonowe – idealne na dekoracyjny trawnik!

Mieszanki gazonowe idealnie sprawdzą się na trawnikach dekoracyjnych - tworzą idealnie miękką darń o intensywnym kolorze i zdrowym wyglądzie. Ze względu na swoją specyfikację, wymagają regularnej pielęgnacji, która obejmuje częste koszenie, podlewanie czy stosowanie nawozów do traw, dlatego stanowią świetną propozycję dla miłośników ogrodnictwa.

Z myślą o osobach, które pragną założyć ozdobny trawnik bez dużego nakładu pracy, przygotowaliśmy ofertę odpornych i wytrzymałych kompozycji traw, które jednocześnie zachwycają swoją dekoracyjnością. W ich skład wchodzi m.in. życica trwała, kostrzewa czerwona czy mietlica pospolita - zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

Najlepsze mieszanki gazonowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór traw dekoracyjnych. Dostarczamy Klientom wyłącznie produkty pochodzące od sprawdzonych i cenionych producentów, na przykład World of Grass, Najlepsze Trawy z Iławy, Granimex czy Nasiennik. Podobnie jak trawy sportowe czy regeneracyjne, mieszanki traw dekoracyjnych tworzymy ze specjalnie wyselekcjonowanych gatunków, które pozwalają na uzyskanie satysfakcjonujących efektów niewielkim nakładem prac. Wiele z nich wyróżnia się właściwościami zamozagęszczania, do tego gatunki, które wchodzą w ich skład, nadają się do zastosowania również na słabszych glebach. Ponadto w przypadku wielu mieszanek traw dekoracyjnych możesz liczyć też na dodatek nawozu organicznego, który przyczyni się do wzmocnienia wzrostu. W efekcie otrzymasz piękny trawnik w odcieniach soczystej zieleni.

W naszym sklepie przygotowaliśmy też szeroką ofertę mieszanek gazonowych. Są to mieszanki, które składają się z nasion traw, kwiatów oraz ziół i są przeznaczone do zakładania kwitnących trawników. Gotowy produkt z zasady musi składać się co najmniej z trzech gatunków. Dzięki temu po wykiełkowaniu zauważysz kilka barw traw, które cechują się też różnym tempem wzrostu, wytrzymałością na suszę albo tolerancją na zacienienie. Oferujemy wiele mieszanek gazonowych, co sprawia, że w naszej ofercie możesz znaleźć produkty, które nadają się do zastosowania zarówno na lekkich i piaszczystych glebach, jak i tych gliniastych i ciężkich. Ponadto mają głębszy system korzeniowy, więc wyróżniają się zdolnością do samoregeneracji i są odporne na wysychanie.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk