Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki traw regeneracyjnych

Wycinków na stronie  11 23 47

Stan trawnika może z czasem ulec pogorszeniu – przyczyny pojawienia się ubytków w darni to najczęściej nieodpowiednia pielęgnacja, niesprzyjające warunki środowiskowe, obecność szkodników lub chorób roślin, lecz także codzienna, intensywna eksploatacja. Idealnym rozwiązaniem staje się wówczas zainwestowanie w specjalną trawę regeneracyjną, która umożliwia szybkie i efektywne uzupełnienie uszkodzonego trawnika.

Nasz asortyment obejmuje bogaty wybór traw regeneracyjnych, które różnią się od siebie m.in. składem oraz zastosowaniem, dzięki czemu mogą zostać precyzyjnie dobrane do potrzeb klienta oraz warunków panujących w ogrodzie.

Szybkie i skuteczne odnowienie trawnika

Nasze produkty stanowią dowód na to, odnowienie trawnika że nie musi być uciążliwe! Proponujemy mieszanki traw regeneracyjnych, które składają się z nasion roślin charakteryzujących się szybkim wzrostem, odpornością na uszkodzenia oraz niskimi wymaganiami glebowymi. Są to przede wszystkim: kostrzewa czerwona, życica trwała, rajgras angielski czy mikrokoniczyna. Wykorzystanie ich do odnowienia trawnika daje efekt trwałej, równej i soczyście zielonej darni.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk