Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Rośliny bobowate

Wycinków na stronie  11 23 47

Rośliny bobowate, nazywane także motylkowymi, znajdują szerokie zastosowanie w rolnictwie. Ich uprawa w znacznym stopniu wzbogaca i odżywia glebę, zapobiegając jednocześnie jej erozji. Ponadto, jako składnik wielu mieszanek pastwiskowych, stanowią świetne źródło najróżniejszych składników odżywczych. Nadają się zarówno do wypasu bezpośredniego, jak i do zakiszenia.

Nasiona roślin bobowatych

Oferujemy bogaty wybór nasion roślin bobowatych, wśród których znajdują się różne odmiany koniczyny, lucerny, wyki, a także grochu czy bobiku. Choć ich uprawa nie należy do najłatwiejszych, ze względu na swoje cenne właściwości cieszą się coraz większą popularnością. Przed zasiewem należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu gleby, a także o prawidłowym ustawieniu siewnika. Ponadto podczas ich uprawy warto zaopatrzyć się w specjalne środki ochrony roślin, które zapobiegną rozwojowi chwastów i chorób, a także skutecznie odstraszą szkodniki.

Specyfikacje poszczególnych nasion roślin bobowatych znajdziesz bezpośrednio w opisach produktów – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk