Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Dla środowiska

Wycinków na stronie  11 23 47

Dbanie o środowisko naturalne jest obowiązkiem każdego człowieka, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której znajdziesz artykuły i produkty przeznaczone dla pszczół oraz ptaków. Zarówno owady zapylające, jak i nasi skrzydlaci przyjaciele, zmagają się z coraz bardziej intensywnymi przemianami środowiskowymi, dlatego warto zapewnić im schronienie oraz pożywienie niezbędne do przetrwania.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wysokojakościowe hotele i domki dla pszczół, ule, a także karmniki, budki lęgowe i pokarm dla ptaków.

Zadbaj z nami o środowisko naturalne!

Proponowane przez nas domki dla owadów i ptaków wykonane są z naturalnych materiałów, bez dodatków szkodliwych i toksycznych substancji. Są niedrogie i łatwe w montażu, dzięki czemu bez najmniejszego problemu możesz zawiesić je w swoim ogrodzie i na działce. Oferujemy także wysokoenergetyczny i pełnowartościowy pokarm dla ptaków, który dostarczy skrzydlatym przyjaciołom niezbędnych do przetrwania składników odżywczych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej ofercie, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Możesz skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem strony i social mediów (facebook, instagram).

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk