Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mieszanki traw na miejsca zacienione

Wycinków na stronie  11 23 47

Marzeniem każdego posiadacza ogrodu jest wyhodowanie pięknego, bujnego i zdrowego trawnika. Na jego wygląd i stan wpływa jednak nie tylko odpowiednia pielęgnacja, lecz także prawidłowy wybór mieszanki nasion. Jest on ważny szczególnie na terenach, na których panują niesprzyjające warunki – takie, jak niskie nasłonecznienie.

Proponujemy mieszanki traw na miejsca zacienione, wśród których znajdziesz produkty znanych i cenionych marek: m.in. Trawy z Iławy, Agronas czy Nasiennik.

Recepta na piękny ogród

Mieszanki na miejsca zacienione składają się z kompozycji traw, które wykazują niskie zapotrzebowanie na światło słoneczne – są to najczęściej: kostrzewa czerwona, życica trwała czy wiechlina łąkowa. Odpowiednie proporcje i precyzyjnie dobrany skład sprawia, że przy pomocy mieszanek Najlepsze Trawy z Iławy czy Nasiennika wyhodujesz intensywną i gęstą murawę nawet w najbardziej zacienionych zakamarkach swojego ogrodu.

Nasz asortyment obejmuje bogaty wybór mieszanek przystosowanych do każdych warunków, przede wszystkim trawy regeneracyjne, dekoracyjne czy sportowe, a także te, które są przeznaczone do miejsc nasłonecznionych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym składem procentowym oferowanych produktów!

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk