Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Karmniki i budki lęgowe dla ptaków

Wycinków na stronie  11 23 47

Ptaki, które zimują w Polsce, często nie radzą sobie z niskimi temperaturami i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Niezwykle istotne jest więc, aby – w miarę możliwości – udostępnić im bezpieczne i przytulne schronienie w parku lub w przydomowym ogródku. Do tego celu idealnie sprawdzą się karmniki oraz budki lęgowe – warto jednak pamiętać, że muszą być one wykonane w odpowiedni sposób oraz przy użyciu specjalnych materiałów.

Sprzedaż karmników i budek lęgowych

Proponujemy karmniki i budki lęgowe, które mogą być zawieszone na drzewach, w krzewach, żywopłotach, a nawet na budynkach i słupkach. Warto jednak pamiętać o stosowaniu odpowiednich zabezpieczeń, które uniemożliwią drapieżnikom dostanie się do ptasich schronień.

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę produktów, dzięki którym w jeszcze większym stopniu pomożesz środowisku naturalnemu. Poza karmnikami i budkami lęgowymi oferujemy m.in. pokarm dla ptaków, lecz także domki dla pszczół i innych owadów.

Z jakich materiałów są zrobione nasze budki lęgowe i karmniki dla ptaków?

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria, które pomogą Ci zatroszczyć się o ptaki nie tylko w okresie zimowym, na przykład budki lęgowe. Wykonujemy je z dobrej jakości drewna oraz wyposażamy w pochyłe daszki, które ułatwiają odprowadzanie wody opadowej. Budki świetnie sprawdzą się dla ptaków, które mają problemy ze znalezieniem miejsca na zrobienie gniazda w środowisku naturalnym.

Szeroki wybór karmników dla ptaków

Oprócz tego naszym Klientom proponujemy też karmniki dla ptaków. Zadbaliśmy o dostępność różnych rozmiarów po to, aby karmniki nadawały się dla różnych gatunków. Niezależnie od gabarytów, tworzymy z dobrej jakości materiałów, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Ponadto nasze karmniki są też wyposażone w pojemne pojemniki na karmę, więc nie trzeba ich uzupełniać zbyt często.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk