Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Najlepsze Trawy z Iławy

Wycinków na stronie  11 23 47

Firma Najlepsze trawy z Iławy jest jednym z liderów w produkcji mieszanek trawnikowych w Polsce. Wśród oferty producenta można znaleźć nasiona, które różnią się od siebie zastosowaniem i przeznaczeniem, a wszystkie z nich dostępne są w różnych wariantach wagowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka Najlepsze trawy z Iławy proponuje także specjalistyczne mieszanki rolnicze, które wykorzystywane są m.in. na łąkach i pastwiskach, gdzie stanową wysokojakościowe źródło pożywienia zwierząt hodowlanych.

Trawy z Iławy, czyli gwarancja jakości i konkurencyjnej ceny

Mieszanki marki Trawy z Iławy są produkowane i testowane w Polsce, w oparciu o panujące w kraju warunki atmosferyczne. Wśród proponowanych produktów znaleźć można zarówno nasiona uniwersalne, jak i specjalistyczne, takie jak mieszanki traw sportowych, dekoracyjnych, a także przeznaczonych na miejsca zacienione czy nasłonecznione.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz wyłącznie oryginalne, certyfikowane produkty firmy Najlepsze trawy z Iławy. Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość, lecz także konkurencyjną cenę oraz możliwość wysyłki na terenie całej Polski – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk