Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Najlepsze Trawy z Iławy

Obornik kurzy

Jest to nawóz organiczny, który spełnia wszystkie normy środowiskowe i zdrowotne. Materiał organiczny składa się głównie ze struktur kwasu huminowego, które odblokowują minerały obecne w glebie. W ten sposób minerały są stopniowo uwalniane, aby zostać wchłonięte przez korzenie rośliny. 


od 
1249

Prawidłowe stosowanie Fertiplus® zapobiega objawom niedoborów w uprawach w sezonie wegetacyjnym. Ten pozytywny wpływ nawozów organicznych oznacza znaczną oszczędność nawozów mineralnych, a ograniczenie stosowania nawozów mineralnych w glebie jest dobre dla środowiska i pomaga zapobiegać alkalizacji gleby. 

Ponadto stosowanie Fertiplus® prowadzi do wzrostu aktywności mikrobiologicznej w glebie. Materia organiczna zawarta w Fertiplus® jest rozkładana przez glebę na kwasy huminowe i aminokwasy. Do tego procesu potrzebny jest tlen, który przyciąga powietrze, dzięki czemu grunty rolnicze stają się bardziej powietrzne. Powietrze, woda i pierwiastki mają takie samo znaczenie dla każdej rośliny do wzrostu. 

Zastosowanie:

  • Uprawa warzyw
  • Uprawa owoców
  • Uprawa winorośli
  • Rosnące drzewa
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk