Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Najlepsze Trawy z Iławy

Obornik koński

Obornik koński jest w 100% naturalny, w pełni ekologiczny i niezwykle bogaty w na- turalne związki organiczne.


od 
1069

Obornik ten, dzięki unikalnej technologii produkcji, jest łatwym w stosowaniu, pełno- wartościowym nawozem organicznym w formie granulatu, pozbawionym zapachu.

Odkwasza glebę, zawiera związki organiczne i mikroorganizmy, z których w procesie przemian w glebie powstaje próchnica. Wzrost ilości próchnicy wpływa na poprawę żyzności, urodzajności i struktury gleby. Jest całkowicie bezpieczny dla roślin, korzystnie wpływa na ukorzenienie roślin, wzrost plonów, ogranicza także rozwój szkodliwych dla roślin chorób. Wytwarzany jest w czystym ekologicznie rejonie Polski - na Kujawach. Do stosowania w uprawach ekologicznych.

Zastosowanie:

Obornik koński wytwarza szczególnie dużo ciepła, jest zalecany do stosowania w in- spektach i uprawach pod osłonami, gdyż świetnie ogrzewa glebę podczas kiełkowania nasion. Polecamy go działkowcom, przygotowującym samodzielnie rozsady kwiatów i warzyw. Najlepsza pora na stosowanie obornika jest wczesna wiosna lub późna jesień (po zebraniu plonów).

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk