Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Najlepsze Trawy z Iławy

Nowoczesny trawnik

Otoczkowane nasiona, maja w sobie nawoz startowy, co powoduje szybsze kiełkowanie w porównaniu do nasion niepowlekanych Wyraźnie poprawia się żywotność nasion w ekstremalnych warunkach. Roslina jest zdrowa i mocna.

Skład procentowy:

  • życica trwała 50%,
  • kostrzewa czerwona 40%,
  • wiechlina łąkowa 10%

Specyfikacja
Producent
Marka
Najlepsze Trawy z Iławy
Wydajność
1 kg na 40 m2
Okres wysiewu
IV - X
Opakowanie
0,5 kg (worek foliowy), 1 kg (karton), 5 kg (worek papierowy)
od 
2349

Nowoczesny trawnik

Jaki założyć nowoczesny trawnik? Przede wszystkim szybko, bezproblemowo i względnie tanio. Taki żywozielony dywan ma być już z założenia nie tylko gęsty, ale także łatwy w pielęgnacji, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Mieszanka Nowoczesny trawnik spełnia wszystkie powyższe kryteria.

Nowoczesny trawnik z Iławy – jakie ma największe zalety?

Skład gatunkowy i proporcje w mieszance Nowoczesny trawnik zostały dobrane w taki sposób, iż trawa jest wytrzymała, mało podatna na niekorzystne czynniki zewnętrzne (np. suszę i mróz), a jednocześnie cieszy oczy swoim wyglądem. Co więcej, jednolita barwa, duże zagęszczenie, a przy regularnym koszeniu - jednakowa wysokość źdźbeł sprawia, że trawnik jest elegancki i stanowi rzeczywistą wizytówkę ogrodu. Nasiona traw Nowoczesny trawnik mają dobrą wydajność. 1kg nasion wystarcza na stworzenie 40m2 połaci trawnikowej. Cena także jest atrakcyjna.

Dodatkowo nasiona mieszanki są otoczkowane i zawierają nawóz startowy. To pobudza szybkie kiełkowanie, przyśpiesza wzrost początkowy i poprawia żywotność nasion.

Gdzie wykorzystać Nowoczesny trawnik?

Nowoczesny trawnik warto wykorzystać w przydomowym ogrodzie i zieleni miejskiej. Jak sama nazwa wskazuje, pasuje do eleganckiego stylu minimalistycznego. Warto stosować go na dużych areałach w ogrodach minimalistycznych, w których ozdobna zieleń ma mniejsze znaczenie niż zazwyczaj. Nowoczesny trawnik dobrze uwypukla minimalizm i surowość różnych ogrodowych form, np. nawierzchni oraz ozdób. Jednocześnie jest dla nich pewnego rodzaju przeciwwagą - nadaje ogrodowi kolorytu i działa kojąco na zmysły. Może być użytkowany, np. do codziennych zabaw z dziećmi. Sprawdza się w malutkich ogrodach miejskich.

Nowoczesny trawnik – jaki ma skład?

Nowoczesny trawnik składa się głównie z życicy trwałej (50%) i kostrzewy czerwonej (40%). To gatunki, które pozytywnie wpływają na wytrzymałość i zdrowy koloryt trawnika. Dodatkiem jest wiechlina łąkowa (10%), która atrakcyjnie i nisko zagęszcza się.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk