Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Inkarnatka

Koniczyna inkarnatka to odmiana ozima dorastająca do 40-80 cm wysokości o łodygach sztywnych, wzniesionych, bogato ulistnionych i miękko owłosionych. Kwiaty krwistoczerwone zebrane w kwiatostany w kształcie wydłużonego i zaostrzonego stożka, przybierającego z czasem kształt walca.
Najczęściej uprawia się ją jako poplon ozimy w siewie czystym oraz jako składnik mieszanek poplonowych z życicą wielokwiatową i wyką. Zarówno w stanie zielonym, jak również w postaci siana dostarcza paszy o bardzo dobrej wartości. Jest doskonałym przedplonem znacznie podnoszącym żyzność gleby. Odmiana charakteryzuje się stosunkowo dużą odpornością na choroby. Polecana do uprawy jako roślina miododajna.


Specyfikacja
Norma wysiewu na 1 ha
25 kg
Opakowanie
25 kg (worek papierowy)
od 
1 67940
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk