Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Pozostałe

Wycinków na stronie  11 23 47

W naszym asortymencie, poza najpopularniejszymi gatunkami nasion rolniczych, znajdziesz także niestandardowy materiał siewny, wykorzystywany m.in. w pszczelarstwie. Oferowane produkty odznaczają się użytkowym i praktycznym zastosowaniem, a ich wysoka jakość pozwala na uzyskanie bujnych plonów.

Naszym klientom proponujemy bogaty wybór nasion, dostępnych w opakowaniach o różnej wielkości, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne dostosowanie ilości zakupionego materiału siewnego do powierzchni gospodarstwa rolniczego.

Wysokojakościowy materiał siewny dla rolnictwa

W bogatej ofercie sklepu internetowego graminas, poza nasionami traw oraz materiałem siewnym wykorzystywanym w rolnictwie, znaleźć można gatunki roślin z rodziny ogórecznikowatych. Produkcja nasion jest nadzorowana przez specjalistów, a my dokładamy wszelkich starań, aby w Twoje ręce trafiły wyłącznie wysokojakościowe, sprawdzone odmiany, odporne na choroby oraz szkodliwe i niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz poznać szczegóły naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk