Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Życica trwała pastewna

Życica trwała Brawa lub Solen ma bardzo wysoki poziom białka, kwasów tłuszczowych i węglowodanów. Posiada w swoim składzie niewielkie ilości substancji antyżywieniowych, jednak nie zagrażają one zwierzętom.
Szybko rozwija się po wysiewie i w trakcie wschodów oraz bardzo dobrze odrasta po defoliacji. Bardzo dobrze się krzewi, nawet w warunkach dużego udeptywania. Jest konkurencyjna względem innych roślin oraz odporna na wysokie zasolenie gleby. 
Jest to roślina, która wykazuje niską zimotrwałość i odporność na suszę. Źle znosi posuchy letnie oraz zacienianie, ponieważ ma duże wymagania świetlne. Jest gatunkiem azotolubnym. 


Specyfikacja
Norma wysiewu na 1 ha
35 kg
Opakowanie
5 kg (worek papierowy), 25 kg (worek papierowy)
od 
8100
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk