Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Trawy

Wycinków na stronie  11 23 47

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz bogaty wybór nasion traw użytkowych, które najczęściej wykorzystywane są na łąkach i pastwiskach. Ze względu na swoją uniwersalność, poszczególne gatunki traw mogą być również stosowane na trawnikach – zarówno specjalnych, znajdujących się na wymagających terenach, jak i przydomowych.

Proponowane przez nas nasiona traw odznaczają się wysoką jakością oraz dobrym plonowaniem, a te, które produkowane są z myślą o zwierzętach hodowlanych, cechują się bogactwem wartościowych składników odżywczych oraz wysoką smakowitością.

Nasiona traw użytkowych

Oferujemy nasiona traw użytkowych, które różnią się od siebie zastosowaniem oraz przeznaczeniem. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, co niezbędne do założenia łąki, pastwiska, czy przydomowego trawnika. Proponujemy popularne nasiona traw, takie jak kostrzewa łąkowa czy życica trwała, a także te, które spotykane są rzadziej – m.in. mietlicę pospolitą czy wyczyniec łąkowy.

Kupując nasiona traw w naszym sklepie zyskujesz pewność, że otrzymasz sprawdzony i wysokojakościowy materiał siewny, a gwarancja szybkiej i bezpiecznej wysyłki na terenie całej Polski sprawia, że możesz zamówić nasiona bez wychodzenia z domu!

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk