Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Wapno do trawnika

Wycinków na stronie  11 23 47

Wapno stanowi świetny nawóz do trawy, który podnosi pH gleby oraz zapewnia jej niezbędne składniki pokarmowe. Odgrywa ono istotną rolę w rozwoju trawy, zapobiegając tym samym rozwojowi chwastów oraz mchu. Efektywnie odkwasza glebę, a dzięki szybkiemu przenikaniu jego działanie jest natychmiastowe.

Oferujemy wysokojakościowe nawozy do trawy, które pomogą Ci zadbać o to, aby Twój trawnik był gęsty, zdrowy i piękny. Ponadto proponujemy produkty przeznaczone do stosowania okresowo – m.in. nawozy do trawy na wiosnę, a także nawozy naturalne, będące alternatywą dla sztucznych preparatów.

Wapno, czyli niezastąpiony nawóz do trawy

Nawozy do trawy zawierające wapno przystosowane są niemal do wszystkich gatunków roślin, dzięki czemu stanowią uniwersalne i niezastąpione rozwiązanie. Można stosować je przez cały rok, jednak najlepszym terminem wapnowania trawnika jest okres pozawegetacyjny, przypadający na jesień lub wczesną wiosnę.

Należy pamiętać, aby stosować wapno zgodnie z zaleceniami producenta oraz wyłącznie na podłożach o nieprawidłowym odczynie.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk