Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nasiona zbóż jarych

Zboża jare, ze względu na swoje zalety, cieszą się dużą popularnością wśród polskich rolników. Termin ten określa rośliny jednoroczne, których cykl rozwoju zachodzi podczas jednego cyklu wegetacyjnego. Wysiewając je wiosną, już w lecie możliwe jest uzyskanie bujnych plonów.

Oferujemy nasiona zbóż jarych, które przeznaczone są do różnych warunków glebowych. Nasz asortyment obejmuje kompleksową ofertę produktów dla rolników i hodowców zwierząt - m.in zboża ozime, różnorodne nasiona rolnicze oraz trawy pastewne.

Czym wyróżniają się zboża jare?

Główną cechą, która wyróżnia zboża jare, jest wysoka stabilizacja ziarna. Ponadto mogą być wysiewane zarówno jako mieszanka, jak i nasiona jednogatunkowe. Wszystkie z nich natomiast cechują się odpornością na choroby, a siew przeprowadzany wiosną minimalizuje ryzyko przemarznięcia roślin. Wśród zbóż jarych wyróżnia się m.in.: owies, pszenicę jarą, pszenżyto jare, a także żyto jare i jęczmień jary.

Zboża jare

W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów, które pomogą Ci uzyskać obfite plony na polu na przykład zboża jare. Charakteryzują się przede wszystkim tym, że są przeznaczone do wysiewania w okresie wiosennym. W większości przypadków optymalnym okresem na przeprowadzenie prac jest trzecia dekada marca do pierwszej dekady kwietnia.

Ponadto zboża jare, które oferujemy, wyróżniają się też tym, że mają pełną zdolność do rozwoju w ciągu zaledwie jednego okresu wegetacyjnego. Jeśli natomiast chodzi o konkretne odmiany zbóż jarych, które znajdziesz w naszej ofercie, to jest to przede wszystkim jęczmień, a konkretnie kucyk, auench i ahannon, pszenica, w tym między innymi tybalt i arabella oraz odmiany owsa, czyli nawigator, gniady czy bingo.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk