Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nasiona zbóż ozimych

Charakterystyczny dla zbóż ozimych jest fakt, że do rozwoju potrzebują one niskich temperatur, dlatego też, w celu zachowania prawidłowego cyklu rozwojowego, ich wysiew odbywa się jesienią. Wśród najpopularniejszych zbóż tego typu wyróżnia się m.in. pszenicę, jęczmień oraz pszenżyto i żyto.

W naszej ofercie znajdziesz nasiona zbóż ozimych, będące sprawdzonym i wysokojakościowym materiałem siewnym, dostępnym w opakowaniach różnej wielkości.

Charakterystyka zbóż ozimych

Zboża ozime, ze względu na warunki glebowe oraz klimat panujący w Polsce, bardzo często uprawiane są przez rolników. Wśród ich zalet wymienić można przede wszystkim wysoki potencjał plonowania, małą wrażliwość na suszę czy zimowanie w gruncie, dzięki czemu na ich rozwój pozytywnie wpływa śnieg.

Zakup nasion zbóż ozimych od zaufanego producenta sprawia, że rośliny cechują się lepszą zdrowotnością, a także stabilnym oraz bogatym plonem.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk