Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Łąki antysmogowe

Łąki antysmogowe to wyjątkowo skuteczny i ekologiczny sposób na utrzymanie terenów zielonych w miejscach publicznych, szczególnie w pobliżu dróg. Eko łąki mogą być zakładane w pasach drogowych pośrodku oraz po bokach jezdni. W skład mieszanek wchodzą precyzyjnie wyselekcjonowane kompozycje roślin, które efektywnie wychwytują spaliny, pył i inne zanieczyszczenia, które są efektem intensywnego ruchu drogowego.

Eko łąki, czyli sposób na obniżenie poziomu zanieczyszczeń

Jedną z ważniejszych zalet antysmogowych eko łąk, poza oczywistym poziomu zanieczyszczeń w miastach, jest wyjątkowo prosta i bezproblemowa pielęgnacja. Dzięki głębszym systemom korzeniowym nie wymagają częstego podlewania oraz koszenia, a także stanowią świetne schronienie dla zwierząt i owadów. Antysmogowe eko łąki, podobnie jak łąki kwietne, pozwalają więc w ekologiczny i nieinwazyjny sposób zadbać o dobro środowiska naturalnego.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk