Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Ule i akcesoria

Założenie własnej pasieki, zarówno profesjonalnej, jak i amatorskiej, wymaga skompletowania niezbędnego sprzętu i akcesoriów, z których najważniejszy jest ul. Poszczególne modele różnią się od siebie m.in. rozmiarem, a także materiałem wykonania – najczęściej jest to drewno, styropian czy pianka poliuretanowa, ponadto niektóre z nich pokryte są farbą.

Wysokojakościowe ule dla pszczół

W naszym asortymencie znajdziesz wysokojakościowe ule dla pszczół, które sprawdzą się w każdej pasiece. Wykonane są z trwałych i odpornych szkodliwe warunki atmosferyczne materiałów, które dodatkowo zapewniają idealną temperaturę wewnątrz gniazda oraz dobrą wentylację. Oferowane ule łatwo utrzymać w czystości, a te, które wykonane są ze styropianu i pianki, dodatkowo są wyjątkowo lekkie, dzięki czemu mogą być z powodzeniem przenoszone pomiędzy pasiekami.

Proponujemy artykuły dla profesjonalistów, jak i hobbystów, a także dla osób, którym zależy na środowisku naturalnym oraz na utrzymaniu odpowiedniego poziomu bioróżnorodności – są to przede wszystkim domki dla pszczół, lecz także budki lęgowe czy karma dla ptaków.

Akcesoria niezbędne w każdej pasiece

W naszej ofercie znajdziesz dobrej jakości ule dla pszczół, które sprawdzą się u Ciebie niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy może doświadczonym pszczelarzem. Projektując je, zwróciliśmy uwagę na zmieniające się warunki atmosferyczne. Właśnie dlatego konstrukcje, które znajdziesz w naszym sklepie, są lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. Wyróżniają się odpornością na wilgoć, a do tego mają znakomite właściwości izolacyjne, dzięki czemu zapewnią bezpieczeństwo i komfort pszczołom. Oprócz tego zadbaliśmy również o odpowiednią wentylację. Aby ule dla pszczół były w pełni funkcjonalne, należy je ustawiać na stabilnym podłożu, wyloty skierować w stronę największego nasłonecznienia, a do tego ustawiać je niezbyt blisko od siebie w celu ułatwienia zamieszkałym owadom powrotu i wylotu.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk