Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Promocja
Rolimpex

Karmnik Koliberek

Karmnik dla ptaków to minimalistyczne rozwiązanie, z którego chętnie korzystają właściciele małych ogrodów i balkonów. Taką mini-konstrukcję można zainstalować w dowolnym miejscu, a uzupełnić pokarm mogą najmniejsi. To ich nauczy odpowiedzialności, a przy okazji sprawi dużo frajdy. Obserwacja fascynującego świata ptaków i zachowań poszczególnych gatunków cieszy i uczy. Karmnik Koliberek mimo skromnych rozmiarów pomaga w tym zakresie.


Specyfikacja
Materiał
Drewno sosnowe
Waga
0,25 kg
Wymiary
14x18x5
Producent
od 
499

Zalety karmnika Koliberek

Największą zaletą karmnika Koliberek są kompaktowe rozmiary. Dzięki temu można umieścić go nawet na małym balkonie. Co prawda nie pomieści naraz całego stada ptaków, ale w ciągu dnia wiele osobników może skorzystać nawet z takiej małej stołówki. Karmnik dla ptaków ma nietypowy wygląd „domku”. Może kojarzyć się z budką lęgową. Jego atutem jest niska cena.

Budowa karmnika dla ptaków

Karmnik dla ptaków Koliberek jest zbudowany z surowego drewna. Jest w pełni naturalny – wtapia się w otoczenie, nie szkodzi ptakom i nie odstrasza ich. Model charakteryzuje kompaktowa budowa. Ma rozmiar 14x18x5cm. Spadowy daszek chroni pokarm przed opadami atmosferycznymi i zanieczyszczeniem.

Karmniki dla ptaków i dokarmianie – co warto wiedzieć:

  • Karmnik dla ptaków Koliberek należy zawiesić/zamontować w miejscu zacisznym, niedostępnym dla drapieżników (w tym kotów). Z tego powodu lepiej unikać umieszczania na drzewach.
  • Pokarm należy dostarczać regularnie – od pierwszych, zimowych opadów śniegu aż do wiosny. Ptaki lubią przyzwyczajać się do stołówki. Krążą w danym miejscu, nawet gdy zabraknie pokarmu.
  • Karmnik należy systematycznie czyścić, np. drucianą szczotką i wodą. Usuwa się odchody, stary pokarm, niezjedzone resztki i inne zanieczyszczenia. Nie zaleca się używać detergentów.

Karmnik dla ptaków Koliberek to ciekawa opcja dla tradycyjnych, bardziej rozbudowanych konstrukcji. Może być dobrym prezentem dla dziecka, który nauczy go odpowiedzialności. Oczywiście czasem trzeba tego dopilnować. Nauka nie powinna wiązać się ze szkodą dla ptaków.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk