Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Rolimpex

Karmnik Wróbelek

Karmnik dla ptaków Wróbelek to nie tylko stołówka dla wróbla zwyczajnego czy mazurka , ale również dla wielu innych gatunków. Przy regularnie dodawanym, zróżnicowanym pokarmie wręcz tętni życiem. Mogą pojawić się w nim różne gatunki sikorek, gile, gawrony, jemiołuszki i kawki. Dlaczego warto postawić właśnie na karmnik Wróbelek?


Specyfikacja
Materiał
Drewno sosnowe
Waga
0,75 kg
Wymiary
23x23x14
Producent
od 
1999

Karmnik Wróbelek – zalety

Karmnik Wróbelek pomimo dość kompaktowych rozmiarów (wszędzie znajdzie się dla niego miejsce) jest w pełni funkcjonalny i wygodny dla ptaków. Można umieścić w nim różnorodne pokarmy suche. Jest łatwy do montażu. Poza tradycyjnej instalacji w ogrodzie – na paliku – jest wyposażony w hak. Dzięki temu można powiesić go m.in. na balkonie.

Budowa karmnika dla ptaków

Karmnik dla ptaków Wróbelek jest zbudowany z surowego drewna. Wygląda naturalnie i łatwo wkomponowuje się w dane miejsce w ogrodzie czy na balkonie. Ma wymiary 23x23x14cm. Posiada duży, dwuspadowy dach, który chroni pokarm przez opadami deszczu i śniegu. Konstrukcja jest mniej narażona na niekorzystne czynniki atmosferyczne i tym samym wytrzymalsza. Służy przez długie lata i może pomóc tysiącom skrzydlatych głodomorów.

Karmniki dla ptaków i dokarmianie – co warto wiedzieć:

  • Karmnik dla ptaków należy zamontować w miejscu niedostępnym dla drapieżników, np. kotów. Dlatego powinno się unikać wieszania na drzewach.
  • Ptaki należy dokarmiać regularnie – od pierwszych, solidnych opadów śniegu aż do wiosny. Stworzenia przyzwyczajają się do wygodnej, „darmowej” stołówki. Przylatują i czatują nawet, gdy w karmniku od dawna nie ma pokarmu.
  • Karmnik dla ptaków Wróbelek (i każdy inny) należy systematycznie czyścić, usuwać zanieczyszczone, niezjedzone resztki pokarmu. To nie tylko kwestia estetyki, ale także zdrowotności zwierząt, którym pomagamy.

Karmnik Wróbelek jest łatwy do montażu i znajdzie się dla niego miejsce w każdym ogrodzie czy na balkonie.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk