Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Rolimpex

Karmnik Sikorka

Karmnik dla ptaków Sikorka wygląda oryginalnie, estetycznie i pasuje do każdego miejsca w ogrodzie, a także na balkon (niezależnie od architektury budynku). Jego zaletą są walory dekoracyjne, ale oczywiście spełnia także swoją zasadniczą funkcję – stołówki dla ptaków. Ma dużą powierzchnię „roboczą”, na której można wysypać pokarm i umieścić poidełko.


Specyfikacja
Materiał
Drewno sosnowe
Waga
1,6 kg
Wymiary
28x24x21
Producent
od 
3490

Karmnik Sikorka – dlaczego warto?

Karmnik dla ptaków Sikorka posiada wystarczająco dużo miejsca, by umieścić w nim różne rodzaje pokarmu. Oprócz pokarmów sypkich (ziaren) czy wysuszonych owoców można także zawiesić słoninę dla sikorek (bez soli i innych przypraw). W końcu poszczególne gatunki mają różne preferencje żywieniowe. Różnorodny pokarm sprawi, że karmnik tętni życiem. Korzystają z niego m.in. bogatki, czubatki, wróble, mazurki i gile. To fascynujące stworzenia do obserwacji. Warto im pomagać!

Budowa karmnika dla ptaków

Karmnik dla ptaków Sikorka ma atrakcyjny wygląd otwartego „domku”. Posiada dwuspadowy dach z drewna i bambusa, który chroni pokarm i stołujące się ptaki przed deszczem oraz opadami śniegu.   Podstawa jest zabezpieczona bocznymi ściankami, co ogranicza ryzyko wywiewania pokarmu przez wiatr. Konstrukcja zbudowana jest z solidnego, surowego drewna. Wytrzyma przez długie lata. Karmnik dla ptaków ma wymiary 28x24x21cm.

Karmniki dla ptaków i dokarmianie – co warto wiedzieć:

  • Ptaki dokarmia się od pierwszych, solidnych opadów śniegu aż do nadejścia wiosny. Konieczna jest systematyczność, gdyż przyzwyczają się do miejsca bogatego w pokarm. Mogą nie odlecieć nawet jeśli zapomni się o nich.
  • Poza umieszczaniem świeżego pokarmu należy regularnie wymieniać wodę w poidełku. To równie ważna pomoc dla ptaków.
  • Karmnik dla ptaków powinno się systematycznie czyścić z odchodów, resztek pokarmu i innych zanieczyszczeń. Do czyszczenia nie należy używać detergentów.

Karmnik Sikorka jest praktyczny, a przy tym jest to efektowna, naturalna dekoracja ogrodu oraz balkonu.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk